16 Липня, 2024
З братом ми склалися і купили мамі невеликий будиночок, щоб вона там влітку була зі своїми онуками. Вона була дуже щаслива, коли це трапилося. А потім вона познайомилася зі своїм сусідом по дачі

З братом ми склалися і купили мамі невеликий будиночок, щоб вона там влітку була зі своїми онуками. Вона була дуже щаслива, коли це трапилося. А потім вона познайомилася зі своїм сусідом по дачі

Звістка від мами нас з братом, м’яко кажучи, здивувала. Вона покликала нас, щоб повідомити радісну новину – тепер вона не сама. Заміж моя мама збирається вже в третє. Перший раз вона була одружена з батьком мого старшого брата, потім вони розлучилися, і вона вийшла заміж за мого батька. Життя з ним теж не склалося, вони жили окремо, а 10 років тому батька не стало.

І ось тепер вона нам з братом знайшла нам вітчима. Ми не можемо в це повірити, адже мамі 64 роки і вона вже бабуся. Її нареченому 67 років. Я розумію, якби вони просто зійшлися і жили. Але навіщо ж ще розписуватися і влаштовувати весілля? Для чого?

У моєї мами четверо онуків: двоє моїх дітей і двоє дітей мого брата. Коли у мене народилася дочка, мама мені дуже допомагала. Потім у брата народився син, вона і онука дуже сильно любила. Потім я стала мамою вдруге, і у брата з’явилася друга дитина. Мама просто не знала, що робити, щоб бути з усіма своїми внуками і ми і дали таку можливість.

Ми з братом склалися і купили мамі невеликий будиночок, щоб вона там влітку була зі своїми онуками. Вона була дуже щаслива, коли це трапилося.

А потім вона познайомилася зі своїм сусідом по дачі. Ось він і почав її вчити всьому: як і що садити, коли все прибирати. Моя дочка розповідала, що бабуся тим влітку приділяла уваги більше цьому чоловікові, ніж своїм онукам.

Потім закінчилося літо, потрібно було переїжджати в місто. Але мама залишилася на дачі на всю осінь. Сказала, що буде консервувати урожай, а насправді вона весь час проводила з сусідом. Навіть взимку вона почала часто їздити на дачу, щоб приготувати своєму дідусеві що-небудь смачненьке.

А цей дідусь живе в будинку своєї сестри. У нього навіть немає свого власного дому. Рідна сестра поселила його у себе на дачі. Так тепер він виконує роль і сторожа, і садівника.

І ось цієї весни мама повідомила нам про те, що виходить за нього заміж. Ми з братом просто не знаємо, що робити. Мало того, що у цього дідуся немає нічого крім пенсії, з нас сміється тепер вся рідня.

Моя мама забула про своїх онуків. На початку літа вони поїхали на два тижні, відпочивали на морі. А ще мене вражає те, що мамині подруги кажуть мені:

– Твоя мама вже виростила онуків! Нехай тепер поживе для себе!

Так хто ж їй жити не дає для себе? Ми ж і не наполягали на тому, щоб вона з онуками сиділа, вона сама цього хотіла. А тепер ми дізналися, що мама з цим дідусем подали заяву і планує грати справжнісіньке весілля для найближчих родичів і друзів.

Маму всі підтримують крім мене з братом. Ми так і не зрозуміли, для чого їй це в її віці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!