21 Липня, 2024
Їхній будинок загорівся – і тут мама побачила, як собака тягне за підгузник їх 7-місячного малюка…

Їхній будинок загорівся – і тут мама побачила, як собака тягне за підгузник їх 7-місячного малюка…

Вважається, що собака бійцівської породи і маленька дитина – речі несумісні. Особливо це стосується породи пітбуль, оскільки вони часто бувають непередбачуваними, і навіть небезпечними.

Однак ця історія говорить про зворотне. Латану Чай, молода мати з Каліфорнії, була вдома зі своїм семимісячним малятком Масайлою, коли сталося страшне. Близько опівночі вона раптом почула, як її пітбуль Алекс голосно гавкає і дряпає двері на задньому дворі.

Вона зауважила, що гавкіт собаки був дуже гучним, і відразу ж стривожилася. Алекс стрибав на двері і не замовкав. Вона підійшла до дверей і впустила собаку, і тут же побачила чорний дим і полум’я, що виходять з сусіднього будинку. Вогонь вже підбирався до її дому.

Латану побігла наверх, в спальню до Масайлою, але Алекс її випередив. Пітбуль схопив дитину за підгузник і потягнув вниз. Ніхто не постраждав. Але якби не попередження собаки, можливо, сім’я постраждала б від вогню.

Мама Латану Чай каже, що малятко Масайла і собака Алекс завжди були дуже дружні, і проводили весь час разом. Любов собаки до дівчинки і спонукала її зробити цей дивовижний вчинок.

Ця історія ще раз доводить, що пітбулі можуть бути чудовими сімейними собаками, якщо правильно їх виховати!ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Джерело:ne-vse.pro

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!