21 Липня, 2024
«Як таке можливо, це ж спортсмен із руского города Ніколаєв»: Скабєєва в істериці через відмову українського олімпійця фотографуватися з росіянами

«Як таке можливо, це ж спортсмен із руского города Ніколаєв»: Скабєєва в істериці через відмову українського олімпійця фотографуватися з росіянами

Український параолімпієць Ігор Цвєтов відмовився фотографуватися з російськими спортсменами на церемонії нагородження в Токіо. Цим самим він неабияк розлютив росіян.

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва обурилася тим фактом, що український спортсмен проігнорував росіян на церемонії нагородження Паралімпіади в Токіо.

Про це вона написала в своєму Telegram-каналі у вівторок 31 серпня.

“УКРАЇНСЬКИЙ БІГУН ІГОР ЦВЄТОВ ВІДМОВИВСЯ ФОТОГРАФУВАТИСЯ З РОСІЙСЬКИМИ СПОРТСМЕНАМИ НА ЦЕРЕМОНІЇ НАГОРОДЖЕННЯ ПАРАЛІМПІАДИ: В РЕЗУЛЬТАТІ РОСІЯНИ СФОТОГРАФУВАЛИСЯ ТІЛЬКИ ВДВОХ”, – ПОВІДОМИЛА ВОНА.

Також невдоволення журналістки викликав коментатор українського телеканалу, що транслював церемонію.

“А ОСЬ ЯК ЦЕРЕМОНІЮ НАГОРОДЖЕННЯ “ГІДНОСТІ” ТРАНСЛЮВАЛИ НА УКРОТВ. ОКРЕМОЇ УВАГИ ЗАСЛУГОВУЄ КОМЕНТАТОР ЦЬОГО “ДІЙСТВА”, ЯКИЙ “ЧУДОВО РОЗУМІЄ” УКРАЇНСЬКОГО БІГУНА, ЯКИЙ ВІДМОВИВСЯ ВІД СПІЛЬНОГО ФОТО З НАШИМИ СПОРТСМЕНАМИ”, – ЗАЗНАЧИЛА СКАБЄЄВА, ДОДАВШИ, ЩО УКРАЇНЦІ ВИРІЗАЛИ З ЕФІРУ МУЗИКУ ЧАЙКОВСЬКОГО, ЯКУ ВКЛЮЧАЮТЬ НА ПАРАЛІМПІАДІ ЗАМІСТЬ ГІМНУ РОСІЇ, “ЙМОВІРНО, ЯК ЧАСТИНУ “РУССКОГО МИРА”.

 

Крім того, Скабєєва поділилася публікацією Telegram-каналу “Голос Мордора”, в якому також обурювалися, що “спортсмен з російським прізвищем Цвєтов, що говорить російською мовою, з російського міста Миколаїв, вважає себе українцем і відмовляється фотографуватися з російськими спортсменами”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!