27 Лютого, 2024
Я сказала людям, що мовчати не буду,на кінці 2021 відкрию цю правду: В Україні появиться новий мoлoдий лідер

Я сказала людям, що мовчати не буду,на кінці 2021 відкрию цю правду: В Україні появиться новий мoлoдий лідер

Українські мольфари прогнозують, що вірус далі мутуватиме, Росія розколеться, а в Україні з’явиться новий молодий політичний лідер.

Про це 16 лютого йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

ТСН вирушила до карпатських віщунів. Мольфари розповіли, що “чекає на Україну дуже важка доля”, “Україна має ще процвітати”, “Вірус, я думаю, що навесні він би мав відступити”, а дата закінчення війни на Донбасі “не готова ще”.

Що буде з пандемією коронавірусу

Що на нас чекає — з цим запитанням ми приїхали до Магдалени Мочіовські, яка називає себе сучасною мольфаркою. Вона із закарпатського села, але їздить різними містами. Зустрічаємося у Львові. Каже, свій дар вона отримала у спадок від бабусі. Пандемію коронавірусу передбачила за кілька місяців до її початку і попереджала про жахливі наслідки.

“Я казала, а ніхто мені не вірив”, — каже вона.

У майбутнє Магдалена зазирає крізь джерельну воду, на яку крапає віск від свічки. У ритуалі використовує цвях — каже, він стародавній, мольфарський, зі спеціального металу, і заряджався 33 дні у дереві, в яке не раз била блискавка. Прогнози віщунка дає невтішні.

“Якщо ми чекаємо, що вірус відступить і світ стане таким, як ми знали його до того, то цього не буде. Вірус мутує і набирає нові оберти. Багато людей помре”, — говорить мольфарка.

Магдалена додає, що карантинні обмеження обурюватимуть людей у всьому світі та призведуть до проблем з економікою.

“Бачу бунт у всьому світі й не тільки в Україні. Тому, що народ — не пес, народ не можна загнати в буду. Бачу величезну світову економічну кризу в усьому світі”, — каже Магдалена.

Вірус мутуватиме, Росія розколиться, а в Україні з’явиться новий молодий політик. Хто він і чи вдасться йому зробити країну заможною? ТСН вирушила до карпатських віщунів, аби дізнатись, яке майбутнє чекає на Україну? Чи вірити тим, хто називає себе мольфарами – вирішуйте самі.

До віщунів ТСН приїздила двічі. 2019 року, за їхнім прогнозом, президентом мав стати чоловік “зі Сходу”, і за два роки — закінчитися війна. А за п’ять років до цього, 2014-го, вони передрекли війну на сході України, коли там ще навіть не стріляли.

Нині, на восьмому році війни, віщуни кажуть, що ситуація поки що не зміниться.

“На жаль, кінець війни ще не близький, але бачу далі покращення України у сфері війни. Ми потрошки будемо відвойовувати наші території”.

Розпад та занепад Росії

А от країні-агресорці слід готуватися до великих змін. І про це каже не тільки Магдалена.

“Якщо Україна стане вільною, то я думаю, що ми побачимо дуже скоро розвал нашого великого сусіда. Розвал на маленькі князівства і занепад”,— говорить мольфар Стефан Овен.

“Він (Путін. — Ред.) не сам піде. Там будуть переміни. В політичній арені. Замінять його”, — каже Магдалена.

Зміни на політичній арені України

І наостанок — чи будуть зміни у політичному житті України. Тут віщуни інтригують: хтось покладається лише на вищі сили, а хтось передбачає, що найближчим часом в Україні з’явиться новий молодий політик, який виведе Україну з політичної та економічної кризи. А допомагатиме йому невідома жінка.

“Цю людину ніхто не знає. Ця людина випливе нізвідки. Ця людина очолить рух певного кола людей і ця людина буде сприяти тому, щоби ситуація в Україні покращилася. І щоб ми нарешті, колись, завершили цю війну”.

“Двоє людей молодих. Оці молоді люди поставлять цю Україну на ноги. Якась там є ще жінка”.

Хто такі мольфари

Чи вірити українським провидцям — кожен вирішує сам. Мольфарами в Україні називали жителів Карпат, які мали надприродні здібності. Загалом, кажуть, їх було 13, і вважається, що останнім був Нечай, який помер 10 років тому.

Але в Карпатах є все ж ті, хто наважується назвати себе мольфаром. ТСН зустрічала різних – тих, кого не знайти в Інтернеті. І таких, як Магдалена, яка є активною користувачкою соцмереж і має сайт, на якому рекламує свої послуги.

“Сила мольфара полягає в горах. Людина, яка не народилася в горах, яка ніколи не бачила гір, ніколи не може стати мольфаром і ніколи не має права навіть називатися мольфаром. Тому що мольфарам надають силу гори”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!