18 Червня, 2024
“Я приховував це до останнього “: Влад Яма не на жарт сполохав мережу звісткою про своє..

“Я приховував це до останнього “: Влад Яма не на жарт сполохав мережу звісткою про своє..

Влад і Ліліана Яма – одна з найкрасивіших і щасливих пар нашого шоу-бізнесу. Подружжя прекрасно ладнає і ростить в любові і гармонії сина Леона.

Так, вони заінтригували шанувальників, опублікувавши на особистих сторінках в Instagram практично ідентичні пости, де повідомили про прийняття якогось важливого для пари рішення. Про що саме йде мова, подружжя вирішило за краще промовчати.

“Ми прийняли серйозне рішення…” – підписав хореограф чорно-біле фото з дружиною, на якому вони позують затишних светрах.

Прийняли серйозне рішення: Яма з дружиною не на жарти сполохали мережу звісткою

Влад Яма з дружиною Ліліаною разом більше 10 років (фото: instagram.com/vladyama_official)

Ліліана ж запостила романтичне повне ніжності фото з коханим і залишила до нього ідентичний підпис. “Я довго був проти”, – уточнив під постом дружини Влад, чим ще більше заплутав заінтригованих підписників.

Новинами від зіркового сімейства зацікавилися не тільки шанувальники, але і друзі-знаменитості пари і стали гадати, про що ж Влад і Ліліана хочуть повідомити.

Прийняли серйозне рішення: Яма з дружиною не на жарти сполохали мережу звісткою

У вересні пара відзначила 7-річницю шлюбу (фото: instagram.com/liliya_yama)

“Ти відпускаєш волосся?”- припустив ведучий Андрій Бедняков, звернувшись до Влада. “Собака?”- висунула свій варіант Лілія Ребрик. “Не тягни!”- попросила телеведуча Валентина Хамайко. “Інтрига”, – констатувала актриса і дочка Сніжани Єгорової Стася Ровінська.

Більшість же коментаторів припустило, що Влад і Ліліана зібралися вдруге стати батьками.

  • Поповнення в родині?
  • Народити донечку?
  • Вакцинуватися
  • Купити кішку
  • Натяк на вагітність?
  • Виїхати в Америку на ПМЖ
  • Повінчатися
  • Будь-яке Ваше рішення буде вірним

Цікаво, що припущення про дитину не безпідставні, адже в недавньому інтерв’ю подружжя відкрито говорило про те, що не проти знову стати батьками, а раніше Влад озвучував своє бажання стати татом дівчинки. Також теорія про те, що суддя “Танців з зірками” і його дружина можуть переїхати за кордон теж має підстави – в тому ж інтерв’ю парочка заявила, що хотіла б будинок в Майамі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!