21 Липня, 2024
Я прокинулася від шуму в іншій кімнаті. “Тихо, дружина спить” – сказав мій чоловік…

Я прокинулася від шуму в іншій кімнаті. “Тихо, дружина спить” – сказав мій чоловік…

Я працюю менеджером з проєктів у банку. Робота хороша, однак багато обов’язків. Часто я приїжджаю додому майже під вечір або навіть уночі. Буває, що викликають на роботу навіть у неділю.

Однак, крім роботи у мене є чоловік. Він не допомагає мені. Часто приходжу додому та ще маю готувати вечерю. Але хочу насправді відпочити у ванній та піти спати! Однак, замість перегляду улюбленого шоу чи прочитання книги я мию посуд та витираю пилюку. За весь час чоловік жодного разу не зустрів мене з роботи та не допоміг у господарстві, мовляв, це не його обов’язки.

Олег не розумів, що я важко працюю та втомлююся на роботі. Він навіть не цікавиться моїми справами на роботі. Якщо я приїжджаю пізно – одразу  скандали через ревність та докори, яка погана дружина та господиня!

Одного вечора я приїхала досить пізно, адже була важлива нарада директорів.

– На годиннику вже 23. Ти де була?! Я вже зголоднів – починає з порога кричати чоловік

– Я тебе попереджала, адже скоро у нас кінець роботи над одним проєктом і я…

– Досить вигадувати собі дурні виправдання! – перебив Олег – Я дуже зголоднів і вже спати хочу. Що ти будеш готувати на вечерю?

– А ти купив продукти? Я залишила список на столі

– Це не мій обов’язок. Я прийшов з роботи змучений, у мене нема ще сил та бажання йти до магазину та тягати важкі пакети, спина болить!

Я не хотіла з ним сперечатися. Мовчки взяла список та пішла у магазин. Згадувала про те, який був Олег на початку стосунків – турботливий, уважний, щодня дарував мені квіти та на руках носив. А зараз я не пригадаю, коли востаннє чула від нього компліменти чи просто “дякую”.

– Чому ти так довго знову? Де ти постійно вештаєшся? Я вже з голоду почав худнути! – кричав чоловік. Навіть не допоміг розпакувати продукти та донести важні сумки.

Я швидко приготувала вечерю. Звісно, що Олег весь час бурмотів, що я погана господиня та зовсім про нього не дбаю. Посуд навіть до умивальника не поставив. Я не хотіла з ним сваритися, адже ледве стояла на ногах. Навіть у душ не пішла – просто впала на ліжко.

Зранку я почувалася дуже погано. Боліла голова та живіт, у голові паморочилося та ніс заклало. Здається, що я простудилася. Не мала сил піднятися з ліжка.

– Агов, досить спати! Де мій сніданок, я ж через тебе  запізнюся на роботу!

– Вибач, але я не можу, погано себе почуваю

– У тебе завжди знайдуться відмовки на всі випадки життя! То ти на роботі затрималася, а зараз сцену розігруєш, що тобі погано! – крикнув чоловік та грюкнув дверима.

Тоді я взяла вихідний день на роботі. Набрала гарячу ванну, зробила чай з медом. Не могла думати ні про що, окрім чоловіка – коли він почав так холодно зі мною поводитися? Невже між нами виросла стіна непорозуміння та злоби?

Після весілля Олег вже не дарував мені квітів, мовляв, що це дурна трата грошей. А коли я знайшла роботу, то казав, що то дуже далеко їхати й щоб я сама їхала на таксі додому. Припинив хвалити мене за смачну вечерю. Його більше цікавив футбол, аніж я.

Я прокинулася від галасу з сусідньої кімнати. Здається, хтось був вдома. Можливо, що чоловік приїхав? Але сьогодні у нього не скорочений робочий день. Дивно…

– Тихо, вона вдома, не розбуди її – почула я голос чоловіка. Я тихо встала з ліжка та прокралася в іншу кімнату.

Там був Олег з жінкою. Незнайомою дівчиною.

– А коли ми зможемо побачитися? – запитує ніжним голосом дівчина

– Давай у суботу, я скажу, що у мене відрядження. Приїду до тебе на декілька днів. Будемо тільки удвох і все. Обіцяю, що ми гарно відпочинемо!

Я не могла повірити. Виявляється, що в Олега є коханка! Вони двоє пішли геть. Я швидко побігла у ванну та почала гірко плакати. Невже це все відбувається зі мною? Я не заслужила цього! Будь ласка, тільки не це! Довго не могла заспокоїтися, тому прийняла холодний душ. Тоді мої емоції вщухли. Я покладу крапку у цих стосунках.

Почала збирати його речі та викликала майстра, щоб поміняв замки у дверях. Це була моя квартира, яку нам подарували на весілля мої батьки, Олег не був тут прописаний. Не хотіла, щоб якась річ нагадувала про його існування. Саме сьогодні він покине будинок та піде геть назавжди. Одяг, документи та навіть столові прибори – все спакувала у коробки. Помила всю квартиру, кожен куточок, щоб навіть його відбитків не залишилося.

Через декілька годин чую, як  хтось намагається відчинити двері – Олег повернувся. Але марно.

– Алло, ти вдома? Відчини мені двері, здається, ключі зламалися – каже чоловік.

Я мовчки відчинила та одразу кинула йому в руки куртку.

– Агов, ти що, якась ненормальна? Що взагалі відбувається, чому тут стоять мої речі?

– Досить з мене цього пекла! Я все знаю про тебе та твою коханку. Даю тобі рівно 5 хвилин, щоб ти забрав ці речі та більше ніколи не приходив сюди. Не хвилюйся,  завтра я їду до суду та подаю заяву на розлучення!

Олег одразу поблід. Думав, що я така дурна та ніколи не дізнаюся про іншу жінку. Звик до того, що з одною він цілується, а я йому немов прислуга у чужому домі.

– Давай, рухайся! Я не маю бажання бачити тебе! Не смій навіть підходити до мене, інакше я викличу поліцію! – починаю ще більше кричати та сама вже виношу коробки на двір.

-Ти ще про це пошкодуєш! Я тебе знищу! – погрожував мені Олег. Але його слова для мене були звичайними порожніми обіцянками. Знаю, що він слабак.

Наступного дня я подала заяву. Декілька разів Олег приходив до мене та просив вибачення, плакав, а якщо не виходило – починав погрожувати. Але його маніпуляції на мене не діяли. Однак, коли я почала удавати, що викликаю охорону –  вмить зник з горизонту.

Через місяць ми розлучилися. Відтоді здалося, що у мене починається нове життя. Я почала дихати на повні груди та щодня відчувала велику силу й енергію! Тепер я почала жити тільки для себе. Після роботи вдома мене чекало маленьке кошеня, а не буркітливий чоловік. Є так багато часу на зустрічі з подругами, перегляд шоу та просто порелаксувати у ванній кімнаті!

Тепер я – щаслива жінка, а не жахлива господиня!

На вашу думку, жінка правильно вчинила? Що б ви могли їй порадити?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!