27 Лютого, 2024
«Я пам‘ятаю і сумую за нею»: у сестри Софії Ротару величезний траур. Мережа розчулена…

«Я пам‘ятаю і сумую за нею»: у сестри Софії Ротару величезний траур. Мережа розчулена…

Українська поп-співачка, заслужена артистка України, сестра Софії Ротару Ауріка Ротару опублікувала зворушливий пост, присвячений її покійній матері.

Минуло вже 24 роки, як дві сестри втратили найближчу і рідну людину – свою маму. Але пам’ять про неї жива кожну хвилину їхнього життя. Ауріка часто згадує про маму так як в її профілі регулярно з’являється один і той же чорно-білий архівний знімок Олександри Іванівни.

“Сьогодні 24 роки як тебе немає з нами. Пам’ятаю, люблю і дуже сумую🙏 🙏 🙏”, – написала вона під фото.

Підписники Ауріки Михайлівни підтримали її в коментарях і написали, що ця світла жінка народила гідних людей Софію і Ауріку.

“Світла пам’ять вашій матусі!”, “Прекрасна жінка виховала гідних талановитих дітей. Світла пам’ять вашій мамі!”, “Мила Аурелія! Сьогодні День пам’яті вашої мами. Спасибі вашій мамі за розумних і красивих дітей. Гідна мама гідних дітей”, “світла пам’ять Вашій матусі🙏 🏻❤️”, “світла Пам’ять вашої матері 🙏 🙏 🙏” – написали вони.

Відео дня:

Нагадаємо, не так давно українська співачка Софія Хлябич, більш відома як Sonya Kay повідомила про своє повернення на сцену після смерті батька.

Племінниця Софії Ротару дуже важко переживала втрату батька. Півтора роки тому, коли його не стало, вона перестала виступати і зникла з соціальних мереж.

В одному з інтерв’ю вона розповідала, що їй було дуже страшно і зовсім не вірилося, що його більше немає.

“Для мене він був найкращим батьком, а для моєї мами-найкращим чоловіком! Їхні стосунки-це приклад того, якою має бути сім’я”, – розповідала Sonya Kay.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!