21 Липня, 2024
Вже всі мабуть чули, що на Говерлі загубився хлопчик, так от, тільки що повідомили останню інформацію…

Вже всі мабуть чули, що на Говерлі загубився хлопчик, так от, тільки що повідомили останню інформацію…

Рідні близькі та всі небайдужі громадяни долучаються до пошуків зниклого 6 річного Олексійка, який відстав від групи 14 серпня.

В мережі фейсбук всіх хто бачить даний допис просять робити лайки та репости в надії , що може таки хлопчик десь вийшов і зустрів людей, потрібно щоб якомога більше людей про це дізналося, навіть лайк і +++ в коментах це вже допомога!!!

Поліція Івано-Франківської області на своїй сторінці у Facebook оприлюднила прикмети зниклої дитини.

Пpo цe пoвiдoмилa пoлiцiя Івaнo-Фpaнкiвcькoї oблacтi, пepeдaє “Еcпpeco.Зaxiд“.

Пpикмeти дитини: зpicт 110 cм, cepeдньoї cтaтуpи, вoлoccя кopoткe кaштaнoвe, oчi кapi. Був oдягнeний в зeлeну футбoлку, штaни кaмуфляжнoгo зaбapвлeння, гoлубу кeпку з чepвoним кoзиpкoм.

Був одягнений в зелену футболку, штани камуфляжного забарвлення, голубу кепку з червоним козирком.

Правоохоронці повідомляють, що інформацію про зникнення дитини отримали пізно ввечері 14 серпня. До пошуків хлопчика максимально задіяні всі служби поліції Івано-Франківщини, працівники ДСНС, військовослужбовці, кінологи зі службовими собаками, волонтери. Для розшуку використовують квадрокоптер.

Нагадаємо, що хлопчик 2015 року народження 14 серпня загубився під час сходження на гору Говерла. Досі його місце перебування невідоме. Туристи з Коломиї йшли на гору “зеленим” маршрутом. Зазначається, що хлопчик поблизу селища Ворохта відстав від групи та заблукав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!