19 Квітня, 2024
Вирішено: Шмигаль 15 хв назад вийшов з кабінету Зеленського і оголосив про зниження ціни на електрику, тепер буде тариф 1,44 грн. за кіловат

Вирішено: Шмигаль 15 хв назад вийшов з кабінету Зеленського і оголосив про зниження ціни на електрику, тепер буде тариф 1,44 грн. за кіловат

Вже на початку жовтня українці платитимуть за світло за новими тарифами

Підвищення тарифів давно стало нормою для України, і мало не кожен місяць в платіжках можна спостерігати зростаючі цифри. У жовтні громадян нашої країни очікує чергова зміна цін на електроенергію, проте цього разу буде не подорожчання, а, як це не дивно, їх зниження. Подробиці озвучені в ході засідання уряду, який транслювався в YouTube.

Згідно із заявою прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, ті українські сім’ї, які споживають на місяць менше 250 кВт-год, платитимуть по 1,44 грн за кіловат. Для тих же домогосподарств, які перевищать цю норму, платіжка прийде з поточною ціною, що становить 1,68 грн. Відповідні зміни відбудуться у жовтні поточного року.

Варто відзначити, що позначку у 250 кіловат переступають всього 20% від усіх домогосподарств, тому багато хто зможе заощадити на зниженні тарифу. При цьому важливо розуміти, що в разі перевищення цієї позначки, цифра в 1,68 грн поширюється на всі спожиті кіловати, а не на ту їх кількість, яка понад “дешевого” показника.

Платити 1,68 грн доведеться побутовим споживачам і гуртожиткам, які мають у своєму розпорядженні спільний лічильник. Крім того, цей тариф буде діяти для дачних і гаражних кооперативів, садових товариств для освітлення прилеглої території та різних технічних цілей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!