25 Червня, 2024
Ви тільки п0гляньте! І це продають в аптеках! «Як переконати сина, що це може завдати більше шкоди, ніж…» — Мазур

Ви тільки п0гляньте! І це продають в аптеках! «Як переконати сина, що це може завдати більше шкоди, ніж…» — Мазур

Чи хотілося вам коли-небудь нагодувати дитину цукром? Отим, що підвищує збудливість, перешкоджає засвоєнню мінералів та вітамінів, знижує імунітет і загрожує навіть діабетом: як застерігають лікарі? Насипати в мисочку, дати ложечку — і вперед, дорогий! Та ні, скажете ви. Хто ж притомний таке зробить?

Але своїх любимих чад — ми саме так часто і годуємо! Це я зрозуміла, коли нарешті уважно вчиталась у склад оцього батончика: відомого багатьом з нас ще з дитинства. Гематоген!

Пам’ятаєте, як сподівались наші мами підняти наш імунітет і поліпшити кров оцими батончиками з вмістом альбуміну: що виробляють з крові корів? Не скажу точно, скільки його було в Гематогені колись. Але читаю склад тепер. «Цукор. Молоко незбиране згущене з цукром. Патока крохмальна карамельна.» І лише потім альбумін чорний!

Скільки чого — на цьому батончику не вказано. Лише за порядком розміщення розумію: найбільше- цукру!

То як цей шматок фарбованого цукру може зміцнити імунітет дитини? Чому лежить він — на полицях аптечних, а не в магазині солодощів? І як переконати сина, що він може завдати більше шкоди, ніж користі?

Бо ж мало хто читає склад: надрукований малесенькими буквами. І дозування. І застереження. І аптекар, продаючи його, хоч раз запитав вас: купуєте для себе чи дитини? Чи є алергія? Чи консультуватись ви з лікарем? Підозрюю, що ні.

То що таке продають нам в аптеках у знайомій упаковці? І це ліки — чи навпаки?

Відрядили ми з’ясувати нашого Костянтин Грубич. І те, що розкопав він — виявилось ще більш цинічним, ніж я підозрювала!

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні

Алла Мазур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!