21 Липня, 2024
“Ви не уявляєте наскільки важко бачити маму,яка постійно непритомніє, а все тому, що втратила єдину у своєму житті дитину і опору ”: Харків прощається з Олександром Чабаном

“Ви не уявляєте наскільки важко бачити маму,яка постійно непритомніє, а все тому, що втратила єдину у своєму житті дитину і опору ”: Харків прощається з Олександром Чабаном

Сьогодні в Харкові прощались з Олександром Чабаном – світлою Людиною і мужнім Воїном!Важко!

Важко бачити маму, яка постійно непритомніє, бо втратила єдину у своєму житті дитину і опору. Важко чути розповіді солдатів, які мужньо відбивали атаки орків, проте втратили в бою за Україну талановитого командира, котрий ціною власного життя уберіг від загибелі всіх своїх підлеглих.

Важко чути спогади друзів про те, якою чудовою Людиною був Саша в мирному житті, і усвідомлювати, що більше ми ніколи не зможемо з ним побачитись і поговорити. Важко чути навіть те, що в майбутньому в Харківському університеті імені В. Каразіна, випускником якого був Саша, висітиме меморіальна дошка на його честь, однак, цієї світлої, мудрої і розумної людини вже ніколи не буде поруч із нами.

Проте чим жахливішою і страшнішою є ця війна, тим частіше ми маємо згадувати про наших Героїв, насамперед тих, які не пошкодували віддати свої життя за нашу свободу. Перебуваю в шоці не лише від похорону Саші, а й від кількості виритих могил і похоронних процесій поруч. Усі загиблі – наші захисники. І це лише в один день, в одному місті і на одному цвинтарі.

А уявіть, що відбувається по всій Україні! Щодня і щомиті ми маємо усвідомлювати, якою дорогою була ціна українців на щляху до свободи і незалежності від московської орди.

Світла пам’ять Олександру Чабану і всім героїчно полеглим воїнам, які встали на захист України!

Анжела Карпенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!