21 Липня, 2024
Всього 60 мужніх хлопців з батальйону “Айдар” повторили подвиг легендарних 300-х спартанців – вони зуміли самотужки..

Всього 60 мужніх хлопців з батальйону “Айдар” повторили подвиг легендарних 300-х спартанців – вони зуміли самотужки..

Кожен день в зоні ООС відбувається подвиг гідний величного епосу, але, на жаль, про багатьох моментах цієї війни ми дізнаємося набагато пізніше, або не дізнаємося і зовсім. 

Так, в бою за Хрящувато 60 бійців добровольчого батальйону «Айдар» повторили подвиг 300 Спартанців, коли їх позиції атакувало декілька сотень російських спецназівців. Тільки зараз це повідав учасник бою – боєць другої роти «Айдара».

«Нас атакувало 300 чоловік російського спецназу і 3 танка. У нас же був тільки 1 танк, і той перед боєм вийшов з ладу, а у нас було не більше 60 осіб, без важкої техніки, »- розповідає боєць.

Стало відомо, що в цьому бою боєць «Айдара» Орест Каракевич разом зі своїм побратимом по кличці «Старшина» за допомогою гранатометів зуміли відігнати ворожий спецназ, в результаті чого ворожі танки на деякий час залишилися без прикриття чим і скористалися «Айдарівці».

«Далі наші бійці змогли знищити танки противника, а залишки піхоти змусили відступити. Так і воюємо », – розповів« айдарівець »без зайвої бравади і пафосу.

Ось про таких героїчних моментах АТО слід розповідати і показувати. А коли війна закінчиться то випускати на великий екран. Кінематограф, як важливий фактор інформаційної війни і елемент патріотичного виховання молоді, повинен розвивати тему героїзму наших воїнів і після завершення АТО!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!