25 Травня, 2024
Всі старання Кремля приховате це відео були марні: опубліковано чим насправді займаються Скабеєва і її чоловік Попов

Всі старання Кремля приховате це відео були марні: опубліковано чим насправді займаються Скабеєва і її чоловік Попов

В Інтернеті опубліковано без перебільшення приголомшливе відео про телеведучих ток-шоу “60 хвилин” Ольгу Скабееву і її чоловіка Євгена Попова, які протягом 5 останніх років побудували кар’єру на російському телебаченні на а нтіукраінской пропаганді.

Журналісти російського фонду боротьби з корупцією виявили у подружжя нерухомість в Москві загальною вартістю понад 300 мільйонів рублів (понад 4 млн доларів). Докладний аналіз об’єктів нерухомості був опублікований на  Youtube-каналі  Олексія Навального сьогодні вдень і зібрав кілька сотень тисяч переглядів. З’ясувалося, що пара має відразу 2 квартири в престижних районах Москви (105-метрова і 170-метрова) сумарною вартістю близько 200 000 рублів.

Журналісти підкреслили, що Скабеева і її чоловік ніколи не вели підприємницьку активність і не отримували інших доходів, крім зарплати на державному каналі. Таким чином, елітна нерухомість була оплачена з російського бюджету. Більш того, в елітному житловому комплексі “ВТБ Арена Парк” в червні 2019 року Скабеева і Попов стали власниками нежитлового приміщення з окремим входом на першому поверсі (виписка). Площа приміщення становить 180 квадратних метрів, а його ціна – 130 мільйонів рублів.

“Пропагандист Євген Попов кілька років бреше з екранів телевізорів. Це його робота. За неї йому платять так добре, що він накупив собі елітної нерухомості в Москві на 300 млн рублів. А тепер він збирається і в Держдуму”, – коментує відео прес-секретар Олексія Навального Кіра Ярмиш на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter.

Журналісти відзначають, що Попов збирається брати участь у виборах в Російську Думу, які намічені на осінь нинішнього року. Намагаючись потрапити в російський Парламент, Попов розгорнув активну інформаційну кампанію в свою підтримку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!