21 Лютого, 2024
Вранці за загадкових обставин зупинилося серце легендарного актора Леоніда Куравльова…

Вранці за загадкових обставин зупинилося серце легендарного актора Леоніда Куравльова…

Зусuллямu медuків вірусну пневмонію вдалося перемогти, проте серце актора сьогодні 30.01.2022 раптово зупинилося повідомляють ЗМІ

Російські ЗМІ повідомили про смерть знаменитого радянського актора Леоніда Куравльова. Артисту було 85 років. У кожній ролі Леонід Куравльов був яскравим і неповторним.

На початку січня Куравльов опинився в Комунарці, де у нього був виявлений Covid-19. Зусиллями медиків вірусну пневмонію вдалося перемогти, проте актор все ж так і потребував паліативної допомоги у зв’язку з іншим, невиліковним захворюванням.

Свої останні дні легендарний артист провів у московському хоспісі імені Мільйонщикової, куди доктора відправили його після перенесеної коронавірусної інфекції. Його організм не витримав наслідків коронавірусу і він помер в хоспісі.

Глядачі донині люблять переглядати найпопулярніші радянські фільми, в яких знімався Леонід В’ячеславович: «Афоня», «Іван Васильович змінює професію», «Вій», «Життя і дивовижні пригоди Робінзона Крузо» і десятки інших прекрасних робіт

У його героїв глядачі закохувалися, навіть якщо Леонід Куравльов грав відчайдушних шахраїв, при цьому неймовірно чарівних і привабливих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!