24 Липня, 2024
Вoлoдя, зaрyбaй собі на носі, як тільки ти підеш вiйнoю в Україну, в той же день відразу японці згадають тобі про Курили, німці про Кенігсберг, а Молдова про Придністров’я

Вoлoдя, зaрyбaй собі на носі, як тільки ти підеш вiйнoю в Україну, в той же день відразу японці згадають тобі про Курили, німці про Кенігсберг, а Молдова про Придністров’я

Росія всюди ухитряється знаходити тільки ганьба, в разі війни в Україні РФ відхопить ганьба “в неперетравлюваних дозах”.

Таку думку в своєму відеоблозі, опублікованому в YouTube 11 квітня, висловив російський публіцист Олександр Невзоров.
Коли справа дійде до теми “вмирати”, то з’ясується, “що патріотичні мультики самі воювати не можуть і вмирати теж”, зазначив Невзоров. За його словами, жоден російський солдат або офіцер не матиме ні найменшого поняття, “за яким він тут чортом і за чиї яхти і палаци воює”.

“І на фронтах, за традицією, як завжди виявляться” строковики “, що має досвід стрільби тільки з швабр, лопат, біганини за пивом для дідів і заправки ліжок. Цих курчат в камуфляжі відчайдушно злі, і досвідчені, і дико мотивовані батальйони [екс- лідера “Правого сектора” Дмитра] Яроша передушать тисяч п’ять за перший тиждень “, – сказав Невзоров.

На РФ “обрушиться злива з цинкових трун”, а через тиждень він посилиться, прогнозує публіцист.

“Росія всюди ухитряється знаходити тільки ганьба. Чи знайде, проковтне його, сяк-так переварить і кілька років виходить страшним медійним поносом. А тут ( в Україні . – ” ГОРДОН ” ) вона відхопить ганьба відразу ж в неперетравлюваних дозах, – підкреслив Невзоров. – побачивши російську армію в справі, японці відразу згадають про Курили, німці посміхнуться про Кенігсберг, Молдова – про Придністров’я “.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!