28 Лютого, 2024
“Він 2 тижні це приховував і це його погубило”: З клініки, де був госпіталізований Жириновський повідомили останні новини

“Він 2 тижні це приховував і це його погубило”: З клініки, де був госпіталізований Жириновський повідомили останні новини

Лідера російської партії “ЛДПР” Володимира Жириновського направили до Центральної клінічної лікарні з коронавірусом, у нього серйозне ураження легенів.

Джерело: повідомлення російського “Інтерфаксу” з посиланням на джерело

Деталі: Співрозмовник агентства сказав: “Володимир Вольфович зараз перебуває в ЦКЛ із коронавірусом”.

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський, про госпіталізацію якого стало відомо 9 лютого, заразився вірусом ще два тижні тому, але до останнього моменту приховував свій діагноз від громадськості. Про це повідомляє «Комерсант» з посиланням на джерело, близьке до МОЗ РФ.

За словами співрозмовника видання, політик попросив своїх лікарів зберігати конфіденційність, оскільки інформація про захворювання «виявилася б дуже доречною для політичних противників ЛДПР з числа антиваксерів». Сам Жириновський є прихильником вакцинації і, за  власними словами , робив щеплення від ковіда вже вісім разів.

Також вказується, що у нього серйозно вражені легені.

Останнім часом Жириновський не з’являвся на громадських заходах. Не було його ефірів у партійних месенджерах.

Перед Новим роком Жириновський заявляв, що зробив вісім щеплень від коронавірусу.

Передісторія:

Жириновський не раз робив гучні заяви щодо України і навіть заявляв, що так звані “ДНР” та “ЛНР” створили американці, щоб викачувати з Росії гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!