21 Лютого, 2024
Відео. Хотів здивувати друзів: подробиці трaгічної зaгибeлі підлітка на Дніпропетровщині…

Відео. Хотів здивувати друзів: подробиці трaгічної зaгибeлі підлітка на Дніпропетровщині…

Медики і правоохоронці в черговий раз закликають дітей утриматися від експериментів з власним життям.

На Дніпропетровщині загинув 15-річний підліток. Він хотів подихати газом з балона, але після пуску впав і миттєво помер. Пристрій для заправки побутових приладів придбала в магазині його 14-річна дівчина.

Про те, чому підліткам продали небезпечна речовина і що могло підштовхнути хлопця до такого кроку – 14 вересень йдеться в сюжеті ТСН.19: 30.

У безлюдне місце, де часто гуляють підлітки, на околиці Первомайська, 15-річний Микола прийшов з друзями, дістав балон, вставив в рот і пустив газ. Всі зусилля повернути його до життя були марними.

До прогулянці, яка обернулася трагедією, підлітки готувалися заздалегідь. 14-річна дівчина Миколи придбала на його прохання балон для заправки запальничок. У магазині сьогодні цього товару немає. Прибрали.

Але навіть на менших за обсягом балонах – суворе попередження – тримати подалі від дітей. Продаж неповнолітнім – заборонена законодавчо.

“Існують правила торгівлі непродовольчими товарами. Продаж хімічних речовин, а також вибухонебезпечних, вогненебезпечних не може здійснюватися неповнолітнім”, – пояснює юрист Анна Попкова.

Чому ж продали підліткам небезпечну речовину? У магазині пояснюють: продавець повірила підліткам.

Адміністратор магазину Юлія Трошина пояснює, що дівчинка сказала, що їй 16, балон потрібен для зйомок ролика для соцмереж.

Нещасний випадок – так трагедію зараз кваліфікує поліція. Проблем з законом загиблий не мав, родина благонадійних.

“Це хороший хлопець, але поводився він досить зухвало, можливо, намагався таким чином якось продемонструвати свої здібності”, – розповідає прес-секретар поліції Дніпропетровщини Анна Старчевська.

Те, що онук загинув, до сих пір не може усвідомити його бабуся. Бачила Миколи напередодні – ніяких хвилювань з приводу його стану не було.

Чи не бачили ознак небезпеки і в гірничому ліцеї, де Микола тільки почав навчання на зварника.

“Звичайний хлопець, але такий видатний. Він намагався виділитися. Але ніяких вад ми не помічали. Він стежив за собою, він намагався брати активну участь”, – згадує директор Людмила Казимирова.

За матеріалами з сайту tsn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!