28 Лютого, 2024
Від держави нічого не приховати. З вересня в Україні nочнуться мас0ві перевіркu доходів громадян

Від держави нічого не приховати. З вересня в Україні nочнуться мас0ві перевіркu доходів громадян

З осені в Україні почнуться масові перевірки громадян, які претендують на оформлення субсидії. Запущена нова система, яку не обійти.

Вже восени 2021-го року в Україні має запрацювати єдина інформаційна система для одержувачів субсидій та іншої державної допомоги. Це спростить для громадян процедуру отримання субсидій, а для працівників держустанов допоможе перевірити інформацію про субсидіантів.

Як повідомила міністр цифрової трансформації Марина Лазебна, верифікація покаже реальний стан справ у субсидіантів, у тому числі наявність у них цінного майна.

“Тому ми хочемо створити єдину інформаційну систему, єдиний соціальний реєстр, де буде видно все про всіх-хто ця людина , які у неї доходи, яка була зарплата, який стаж, де працювала”, – сказала Лазебна і додала, що це дуже важливо.

Міністерство цифрової трансформації допомагає Мінсоцаолітики впровадити цю систему.

Громадяни України зможуть через один додаток отримати всі соціальні послуги, а також оформити необхідні документи.

“Для людини-це доступ до всіх послуг в будь-якому куточку країни. А для держави-можливість бачити всіх одержувачів усіх видів державної допомоги, правильно формувати бюджет і надавати допомогу тим, хто її потребує”, – заявила Лазебна.

Ця система передбачає швидке отримання шести видів соціальної допомоги. Однак поки невідомо, яких саме. Восени система запрацює в тестовому режимі, а скористатися її послугами в повному обсязі можна буде вже в 2022-му році.

Відзначимо, що зараз оформлення документів і отримання соцдопомоги вимагає від заявника масу фізичних і психологічних сил, оскільки ходіння по держслужбах займає масу часу і забирає масу сил. Через бюрократію багато громадян відмовляються від соцдопомоги, яка покладена їм за законом. Тому запуск такої системи, якою її описала Лазебна, значно спростить життя багатьом українцям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!