4 Березня, 2024
Велике горе наздогнало Джамалу, втратила близьку людину: “Неможливо уявити…”

Велике горе наздогнало Джамалу, втратила близьку людину: “Неможливо уявити…”

38-річна Джамала поділилася сумною звісткою у своєму мікроблозі в Instagram – пішла з життя її натхненниця та вчитель Наталія Олексіївна Горбатенко. Співачка опублікувала кілька кадрів, у тому числі фрагмент з інтерв’ю вчительки, в якому та з теплом відгукувалася про творчість своєї підопічної, (щоб подивитися відео, проскрольте вниз).

За словами Джамали, саме завдяки Наталії Олексіївні, вона змогла досягти таких висот у кар’єрі.

“Ні в консерваторії, ні після я не зустрічала педагога, який міг навчити співу будь-якої складності. А вона могла. Завжди буду дякувати Богові за цю зустріч❤️”, – поділилася Джамала.

Крім професійних інтересів, жінок також пов’язувала багаторічна дружба.

“У консерваторії над нами часто жартували. Як такими дружніми можуть бути вчитель і учень? Як близькі подружки. У мене такої і не було, і не буде. Неймовірно важко! <…> Ми сміялися і завжди-завжди багато говорили, співали і знову сміялися. Неможливо уявити, як взагалі бути без … Люблю”, – підсумувала Джамала.

До речі, в інтерв’ю, фргаментом якого поділилася співачка, Наталія Олексіївна сказала: “Моя улюблена дівчинко, як зараз пам’ятаю, у тебе іноді просто опускалися руки, хотілося взагалі піти з професії. Як я могла допустити це, знаючи про твої здібності і величезний талант…”.

Шанувальники співчувають Джамалі:

“Як шкода, що такі чудові люди йдуть…”

“😢співчуття, Сусік [Сусана, – ред.]. Прекрасна людина…”

“Не можу і не хочу вірити, що пішла від нас наша дорога, кохана, найдобріша, чуйна, світла і дуже рідна наша Наталія Олексіївна”

“😢глибокі співчуття, вічна пам’ять…”

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!