27 Лютого, 2024
Ведучий і глядачі були в стyпoрi: у Жириновського в прямому ефір злетіли штани. Відео…

Ведучий і глядачі були в стyпoрi: у Жириновського в прямому ефір злетіли штани. Відео…

Лідер російської партії ЛДПР Володимир Жириновський ледь не втратив штани під час одного з раундів передвиборних теледебатів. Фрагмент його виступу опублікував на YouTube 14 вересня телеканал TV Center .
Проблеми з одягом у політика почалися, коли він говорив про те, що президент Росії Володимир Путін і уряд країни, включно з прем’єром Михайла Мішустіна, – насправді комуністи.

“Путін – комуніст. Мішустін – комуніст. Все в уряді міністри, всі губернатори – вони, так би мовити, комуністи”, – заявив Жириновський. В цей час з нього почали спадати брюки, проте політик не став зупиняти критику опонентів, хоча штани підхопив.

У той же час прес-секретар ЛДПР Олександр Дюпін в коментарі виданню  “Підйом” заявив, що штани з Жириновського не падали, а лише “зісковзнув ремінь”.

“Це якась нісенітниця. Зісковзнув окремий ремінь, на який були прикріплені два звукових передавача, тому що його погано закріпив звукооператор. Володимир Вольфович Жириновський його просто поправив. Ніякі штани нікуди не спадали”, – підкреслив спікер партії.

ВІДЕО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!