16 Червня, 2024
Вечір, Усик вже на передовій!? Новий скандал зі “зрадою” боксера отримав несподіване продовження

Вечір, Усик вже на передовій!? Новий скандал зі “зрадою” боксера отримав несподіване продовження

Український боксер і чемпіон світу Василь Ломаченко став на захист Олександра Усика, якого деякі українці критикують через його політичні та релігійні переконання

Знаменитий боксер виступив з різкою критикою всіх «псевдопатріотів», які негативно висловлювалися про погляди Олександра Усика

Щоб довести позицію Усика, Ломаченка виклав фотографію з передової, на якій Олександр зображений в компанії українських військових.

«Це фото з нульового блокпоста спеціально викладаю для вас, любителі обливати лайном ні за цапову душу… Куди так різко поділися всі псевдопатріоти, які так сильно намагалися облити Олександра Усика лайном перед боєм в Москві? Тепер і для вас Усик – герой? Загордилися?», – зазначив Ломаченко.

«Усик, поза сумнівом, класний боксер. Але ще кілька подібних подій в Москві за участю українців і в агресію Росії проти України у світі вже ніхто не повірить. Тільки в “дружбу”. І це серйозно», – написав чиновник в Twitter.

«І це пише той від якого взагалі жодної користі для України», «А торгувати з Росією патріотично? Відчепіться від Усика, єдиний нормальний чоловік серед вас, виродків», «Усик зробив для України більше, ніж весь Кабмін», – коментують вони твіт віце-прем’єра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!