24 Липня, 2024
В нас колосальні втрати, ми безсилі: після зіткнення ЗСУ і окупаційних військ в “ДНР” заявили про значні втрати з їхньої сторони

В нас колосальні втрати, ми безсилі: після зіткнення ЗСУ і окупаційних військ в “ДНР” заявили про значні втрати з їхньої сторони

Російські найманці на окупованій території Донецької області  підтверджують втрати після бойового зіткнення з передовими підрозділами української армії 93-й бригади.

Донецьке агентство новин з посиланням на заяву так званої армії “ДНР” повідомило, що троє російських найманців “ДНР” загинули, ще один отримав поранення внаслідок удару ВСУ по позиціях російських найманців в околицях населеного пункту Нова Мар’ївка. “Троє бійців” ДНР “загинули і ще одна постраждала в результаті удару українській армії” , – зазначено в повідомленні.

Напередодні волонтер української армії Роман Доник на своїй сторінці в соціальній мережі  Facebook заявив про втрати російських найманців: за його даними, внаслідок вогневого удару троє бойовиків загинули, один поранений. Волонтер зазначив , що бойове зіткнення відбулося під Волновахою. При цьому Доник в своєму повідомленні підкреслив, що в районі Волновахи підрозділи української армії 93-й бригади протягом 3 тижнів піддавалися обстрілу ствольної артилерії.

Волонтер дав зрозуміти, що внаслідок регулярних атак могло бути прийнято рішення про удар у відповідь, після якого і були зафіксовані втрати противника. Під містом Волновахою, що поруч з лінією фронту, гібридна армія Росії  несе важкі втрати. Про це в Facebook повідомив 28 липня Роман Доник – відомий український волонтер, що допомагає ВСУ. За даними Доніка, проблеми у російських найманців почалися після тривалого обстрілу позицій ВСУ на даній ділянці фронту.

Ми також писали, що Стрільців засмутився , порівнявши зарплати ВСУ і найманців РФ.  Він звернув увагу на оголошення однієї з бригад ВСУ, яка набирає в свої ряди контрактників на зарплату в 32 тисячі гривень. Разом з грошовим утриманням військовим обіцяють безкоштовне харчування, одяг і проїзд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!