27 Лютого, 2024
В Києві сміливий покупець “провчив” двох п’яниць в супермаркеті, які поводили себе неадекватно: епічне відео

В Києві сміливий покупець “провчив” двох п’яниць в супермаркеті, які поводили себе неадекватно: епічне відео

У Борисполі в супермаркет зайшло двоє чоловіків, які стали бешкетувати – розпивали пиво прямо в торговому залі, вели себе хамськи і не звертали уваги на зауваження співробітників магазина. Але знайшовся покупець, який швидко вирішив цю проблему. Відео з’явилося в  Telegram  Київ Оперативний.

Повідомляється, що інцидент стався в суботу, 5 червня в супермаркеті “Фора”. “Двоє відбитих і неадекватних чоловіків зайшли в торговий зал і прямо там почали розпивати пиво. У відповідь на зауваження охоронців – почали бикувати. Биковать рівно до того моменту, як все це не побачив адекватна людина, який швидко пояснив бидланам, що так вести неприпустимо “, – підписано відео.

На кадрах можна побачити, як чоловік спортивної статури підходить до двох дебоширам, які грубо з’ясовують відносини з охоронцем. Спочатку покупець просить їх вести себе адекватно – надіти маски, “перестати плюватися” і лаятися матом.

 

Але до них не доходить. Потім чоловік розвішує кожному з “героїв” по ляпас, після чого вони буквально розлітаються в різні боки. Відео: У Борисполі покупець покарав бешкетників (t.me/KyivOperativ)

А як вм вважаєте, чоловік у синій футболіці праивльно вчинив?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!