28 Лютого, 2024
В це важко повірити, але сьогодні весь світ дізнався шокуючу і справжню причину отруєння Ющенка…

В це важко повірити, але сьогодні весь світ дізнався шокуючу і справжню причину отруєння Ющенка…

Не можу обійти цю гостру тему з кількох причин.

Перше. Під сумнів ставиться репутація Президента моєї країни деякими людьми, які звинувачують його в брехні щодо реальних причин його захворювання.

Друге. Зараз в українських ЗМІ відбувається справжня інформаційна війна по дискредитації Президента, його родичів та найближчого кола людей, які були поруч із тодішнім кандидатом в президенти Віктором Ющенком.

Треттє. За першою освітою я лікар. Від так – клінічне мислення і розуміння патофізіологіних процесів з їх причинно-наслідковим зв’язками мені дуже близьке. Все ж таки я майже шість років пропрацював практикуючим лікарем.

Четверте. Маючи досвід роботи в клінічній психіатрії і в україніських медіа, можу стверджувати, що інформаційні дискредитаційні війни дуже поширені в Україні. Вони базуються, з одного боку, на спекулятивних маніпулятивних твердженнях-припущеннях, а з другого – розраховані на інфантильну (дитячу) свідомість широкого українського загалу. В свою чергу, залежні і непрофесійні медіа охоче масово тиражують ці припущення, роблячи з них “псевдоістини” . Аргументація і факти часто просто відходять на другий план.

П’яте. Найголовніше. Є звичайна людська здорова логіка, до якої я спробую апелювати в цьому тексті через просту постанову питань і гіперпосилання на авторитетні думки свідків та вузьких фахівців.

Отже,

Чи був отруєнний Ющенко?

Відповідь на це питання бачив увесь світ.


Саме феномен зміни зовнішності – поява на обличчі червоно-синюшних плям, язв, папул та бугорків є прямим свідченням того, що в організмі людини відбувалися глибокі патофізіологічні процеси, які, відповідно до усіх медичних канонів, логічним чином відображуються на шкірі. “Шкіра – дзеркало внутрішніх процесів організму” – так вчать студентів-медиків.

Припущення про те, що це міг бути грим, або є наслідком можливих спроб омолодження, я сприймаю виключно як схильність до паранойяльної психопатії, яка характеризується серед інших, нелогічним мисленням. На жаль, в масовій свідомості, така думка поширена і має велику кількість прихільників. На то немає ради. Інфантильне мислення притаманно переважній більшості людей в будь-якому суспільстві.

Для України, яка лише 18 років тому розпрощалася із тоталітарним мисленням, такий спосіб світосприйняття є домінуючим. Відповідно, нічого дивного немає в тому, що навіть журналісти продовжують поширювати думку про ін’єкцію “Ботокса” як причину тих жахливих змін зовнішності кандидата у Президенти в 2004 році.

Детальний і послідовний хронологічний опис отруєння Ющенка увійшов навіть до такого авторитетного електронного джерела як Вікіпедія, яка передбачає багаторівневу і дуже ретельну перевірку усіх повідомлень.

Чим був отруєнний Ющенко?

За свідченням фахівців, які оглядали і лікували Президента – це діоксін. Вони бачили симптоми, які притаманні отруєнням цією токсичною речовиною, як бачила їх і уся країна.

Ніякі звичайні харчові отруєння, панкреатити, гастрити, зловживання алкоголем, мазі чи інші агенти не можуть викликати такі грубі зміни зовнішності. Опоненти Ющенка навіть використовували російських фахіцівдля того, щоб накинути  діагноз “лепра” (в народі – проказа), настільки грубі були метаморфози обличчя.

Крім того, на підтвердження висновків про отруєння саме діоксіном варто почитати інтерв’ю з професором Миколою Проданчуком.


Хлоракне

Дуже спеціфічним проявом для отруєння діоксіном є симптоми Хлоракне (Chloracne). Вони настільки специфічні (унікальні), що їх просто неможливо сплутати ні з чим іншим.

Цей логічний ланцюг приводить мене до висновку

– Президент України був отруєний діоксіном.

Але залишається головне питання: Хто отруїв Ющенка?

На жаль, це найскладніше питання, на яке, скоріш за все, ми ніколи не отримаємо відповіді.

Тому що ті, хто це зробили – ніколи про це не скажуть. От і все.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!