23 Квітня, 2024
Універсальна настоянка моєї бабусі – лікує суглоби. Допомагає при артрозі, атрофії м’язів рук і ніг, склеродермії

Універсальна настоянка моєї бабусі – лікує суглоби. Допомагає при артрозі, атрофії м’язів рук і ніг, склеродермії

Рецепт, про який хочу розповісти, може бути корисний при деформуючому артрозі колінних і тазостегнових суглобів, при атрофії м’язів рук і ніг, склеродермії, від кісти в гайморових пазухах, а також при багатьох інших хворобах.

Цією універсальної настойкою я користуюся з воєнних років в пам’ять про мою бабусю-травницю. Приготувати настойку – вона називається «Тибетська» – неважко.

Подрібніть ножем один великий червоний гіркий перець разом з насінням, порубайте один нижній великий аркуш алое, який перед цим тиждень не поливали, додайте одну столову ложку (з гіркою) подрібненого сухого чистотілу або 2 столові ложки свіжого, а якщо весняного – то прямо з коренем , перемішайте все це березовою або липовою паличкою в пів-літровій банці, заливши 400 г горілки.

Закрийте банку фольгою, а зверху ще й полотняною серветкою. Поставте в кухонний стіл на 21 день, щодня струшуйте. Потім процідіть, зберігайте в холодильнику на нижній полиці. Так вчить тибетська медицина.

Я, правда, не ціжу і в холодильнику не зберігаю: баночка з настойкою стоїть у мене в затемненому місці біля ліжка, – постійно нею користуюся, вона завжди під рукою.

Настоянку застосовую так: змочую рідиною хворе місце, накриваю вовняною хусткою, зверху – ковдрою. Лежу 20-30 хвилин, роблю точковий масаж, не розтираючи шкіру. Біль вщухає, набряклість спадає, – тепер можна вставати.

Травички, які знаходяться в настоянці (пам’ятаєте, говорила, що рідину не проціджую), прикладаю до кісточок біля великого пальця ніг, інших хворих місць, – таким чином, нічого з цілющої настоянки не пропадає.

Далі тибетська медицина пише: не пробивайте гайморові пазухи, не відчиняйте ворота інфекції. Змочіть настоянкою ніс від міжбровних ямочок і особливо перегородку між ніздрями, прикрийте вовняною рукавичкою і дивіться 20-25 хвилин телевізор. Потім повторіть процедуру. І так сім разів.

Якщо починається ангіна, змочіть настойкою нижню частину обличчя – від ямочки за лівим вухом, далі по підборіддю до ямочки за правим вухом. Пов’яжіть голову хусткою і через 20-25 хвилин повторіть процедуру. І так – теж сім разів.

Порізали палець – опустіть його в настоянку, підніміть руку вище рівня серця, потримайте 15 хвилин, і рана затягнеться.

Настоянка допомагає при сухій і мокрій екземі, дерматиті, вуграх, себореї. Занив зуб – прикладіть на ясна хворого зуба змочену в настоянці ватку, притисніть щоку рукою в вовняний рукавиці на 10-15 хвилин, і зуб заспокоїться. Живіть без болю!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!