27 Лютого, 2024
Українець не витримав: “Слухай Вова, а якого милого я та інші українці тепер маємо стати комусь спонсором гаджету та інтернету?”

Українець не витримав: “Слухай Вова, а якого милого я та інші українці тепер маємо стати комусь спонсором гаджету та інтернету?”

Будь-яка ініціатива, дії, де є »халява» — це занепад і люмпенізація мас.

Якого милого я маю стати комусь спонсором ґаджета та інтернету?

Української мови — так. »Нептуна» — так. »Корсара» — так. »Байрактара» — так. »Вільхи» — так. Збагаченого урану — так. Великої, середньої та малої дальності ракет — так. Національних рухів поневолених Московією народів — так. Друк їхніх грошових знаків та пропагандивної преси — так.

На лихий кінець — 1000 грн на книжки, театри і спортзали.

Обмін смайликів, знимок внуків, цвітіння вишень в саду, рецептів борщу та соління — ні.

Андрій Міщенко

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський заявив, що усі українці віком від 60 років отримають від держави безкоштовний смартфон і пільговий тариф.

Про це він заявив на «Дія.Саміті».

«Переваги цифрової держави мають бути доступні усім, незалежно від віку. Тож незабаром усі громадяни України старше 60 років отримають від держави безкоштовний, водночас якісний, сучасний, швидкий смартфон…

Це – наша мрія, і це вже реальність. Це шлях до головної нашої мети – доступ до інтернету для всіх громадян України», – сказав президент.

Нову державну програму, попередньо, буде запущено у квітні 2022 року. Які моделі смартфонів роздадуть українцям – Зеленський не уточнив.

Своєю чергою, голова Мінцифри Михайло Федоров зазначив, що окрім смартфону, літні вакциновані українці отримають і пільговий тариф.

Нагадаємо, протягом лютого буде розширена програма «єПідтримка» для літніх людей: вони матимуть можливість сплатити за комунальні послуги «ковідною» тисячею.

Як повідомлялося, українці старше 60 років тепер можуть придбати медикаменти через програму «єПідтримка». Тисячу гривень для вакцинованих треба використати протягом чотирьох місяців від моменту отримання. Придбати медикаменти можна в аптеках, де є термінал для оплати, або ж замовити через Інтернет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!