16 Червня, 2024
Ух ти, як цікаво! Спливла ще одна можлива причина відставки Дмитра Разумкова з поста Спікера ВРУ, і, як на мене – вона дуже серйозна, – блогер

Ух ти, як цікаво! Спливла ще одна можлива причина відставки Дмитра Разумкова з поста Спікера ВРУ, і, як на мене – вона дуже серйозна, – блогер

Ух ти, як цікаво! Спливла ще одна можлива причина відставки Дмитра Разумкова з поста Спікера ВРУ, і, як на мене – вона дуже серйозна…

Разумков, ніби як, взяв декілька мільйонний ХАБАР у доларовому еквіваленті від… Колишнього Голови ОП Андрія Богдана та його бізнес-партнера, одіозного забудовника Андрія Вавриша, (того, який втюхав Зеленському проект переїзду з Банкової до Українського Дому, що так і не відбувся).

ТОВ «Комфорт Буд Інвест», яке через підставних осіб належить Богдану і Вавришу, на основі перемоги у конкурсі, уклала угоду з Державним будівельним комбінатом та управлінням справами ВРУ про пайову участь у забудові за адресою 12-6.

Як виявилося згодом, «перемога» у конкурсі була сфальшована за особистою вказівкою тепер вже екс-спікера… Скоріш за все не за «красиві очі». Ну і тепер, ясна річ, факт «перемоги» ТОВ Богдана-Вавриша оскаржується у суді.

Коли цей факт виплив у певних владних кабінетах, Разумкову пропонували піти з посади «за власним бажанням», по тихому, ну, аби не ганьбити себе та всю владну команду корупційним скандалом. А коли Разумков «влупився», то вирішили знімати, але з інших причин, (аби знову таки не піднімати питання корупції у владі).

Разумков, зрозумівши це, звісно ж почав все переводити у політичну площину, парадигму політичних переслідувань… Ми все це мали змогу спостерігати та брати участь протягом останнього місяця…

Підсумовуючи скажу так: якщо весь цей «кейс» остаточно підтвердиться, то про жодну «позицію» чи «принциповість» Разумкова більше ніколи мова не зайде. Скоріше говоритимуть про корупційну ганьбу ДРУГОЇ людини у Державі.

Назар Приходько

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!