29 Лютого, 2024
У квартирі не було електроенергії, тому хлопчик роками робив домашнє завдання у темряві. Проте випадкове відео в Мережі змінило його життя…

У квартирі не було електроенергії, тому хлопчик роками робив домашнє завдання у темряві. Проте випадкове відео в Мережі змінило його життя…

Бізнесмен Якуб Мубарак випадково дізнався про Віктора Ангуло. Виявилося, що юнак живе по сусідству з чоловіком та має досить велику проблему. Річ у тому, що хлопець змушений вчитися під…світлом вуличних ліхтарів.

У будинку 12-ти річного Віктора не була добре налагоджена система електроенергії, тому часто він виходив на двір та просто читав конспекти під ліхтарями. Це дуже зворушило пана Якуба й той вирішив допомогти хлопчику. Бізнесмен виділив кошти з власного бюджету для того, щоб побудувати родині Віктора новий будинок з комфортними умовами для проживання. Окрім того, чоловік вирішив влаштувати батьків школяра до себе на роботу, адже родина жила у злиднях та їм ледь вистачало грошей на харчування.

Однак, благодійник не зупинився на цьому. Він також відвідав школу, у якій навчався його сусід та заявив, що придбає всю необхідну техніку для навчання. Багато людей були вдячні самаритянину за такий благодійний внесок:

“Якубе Мубараку, ми хочемо подякувати вам за такий вагомий внесок для нашої школи!”

Завдяки такому вчинку, у чоловіка з’явилася чудова репутація у місті та кожен житель поважав його. Пан Мубарак став шанованим благодійником та помічником.

Спершу чоловік дізнався про Віктора зовсім випадково. Він натрапив на відео у мережі Твіттер, де з камер відеоспостереження видно, як школяр лежить на асфальті та виконує домашнє завдання під світлом вуличних ліхтарів. Згодом, це відео стало вірусним та поширювалося також на таких платформах, як Фейсбук та Інстаграм.

 

Пан Якуб вірить, що у хлопчика світле майбутнє та пообіцяв всіляко підтримувати його у фінансовому плані.

Звісно, що таких випадків є безліч. Наш світ наповнений хорошими людьми. Молодий працівник магазину Маркет Баскет Бріар Пуаре у вільний від роботи час допомагав ветеранам. Хлопець купував їм продукти, гуляв та доглядав за літніми людьми. Одного дня звичайна відвідувачка Рене Фалчоні побачила, як юнак допомагає пенсіонерові – самостійно заплатив гроші за його кошик з продуктами та підніс важкі сумки до автобусної зупинки.

 

Пані Рене написала на своїй сторінці у Твіттері про такий вчинок хлопця та похвалила його, мовляв, зараз таких людей дуже мало і саме з Бріара варто брати приклад. Цей допис зібрав багато позитивних коментарів та поширень. Хлопець пояснив свій вчинок тим, що зараз не легкий час та завжди потрібно дати руку допомоги кожному при нагоді.

Як ви ставитеся до благодійності? Чи допомагаєте ви літнім людям чи діткам?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!