21 Липня, 2024
Трагедія на Чернігівщині: Батьки в одну мить втратили двох синів, рідні брати, 10 та 14 років рятуючи один одного пішли разом на дно, були дуже дружніми (ВІДЕО)…

Трагедія на Чернігівщині: Батьки в одну мить втратили двох синів, рідні брати, 10 та 14 років рятуючи один одного пішли разом на дно, були дуже дружніми (ВІДЕО)…

13 липня стало фатальним для сім’ї з Чернігівщини. Як ми вже повідомляли, двоє рідних братів, школярі Максим та Олександр, потонули в ставку поблизу села Слобідка. За одну мить батьки втратили одразу двох синів. Вчора, 14 липня, з загиблими хлопчиками попрощалися у с.Покровське. (щоб переглянути відео доскролте до кінця)

Як розповіли односельці хлопців, 10-річний Максим та 14-річний Олександр разом із мамою відносили батькові обід на пасовище, де він в цей день випасав сільську череду корів. Потім хлопці пішли разом, щоб набрати води, і більше не повернулися. Після зникнення дітей батько пішов на їх пошуки і знайшов одяг на березі ставка та дві пляшки з водою, але хлопців ніде не було. Плавати вони не вміли, батько теж, але він одразу викликав усі екстрені служби, а сам почав шукати дітей у ставку в тих місцях, куди міг дістатися.

Першими на виклик прибули поліцейські і, щоб не гаяти дорогоцінного часу, самі пірнали та шукали хлопців у воді. Глибина ставка місцями сягала понад 2 м, адже він використовувався як водопій для свійської худоби, тож минулого року його вирішили почистити та зробити глибшим, в деяких місцях били потужні джерела.
Саме поліцейські ще до прибуття рятувальників і лікарів знайшли бездиханні тіла школярів на глибині. Реанімація вже була марною.

Як діти, які не вміли плавати, опинилися у ставку – не знає ніхто. Поруч не було людей, які могли б побачити момент трагедії чи почути крики про допомогу. Найбільш імовірна версія, яку розглядає поліція та місцеві мешканці – це те, що один з хлопців, зайшовши у воду, імовірно, почав тонути, а брат кинувся йому на допомогу. Хлопці були дуже дружніми, майже весь час проводили разом, тож жоден із них не залишив би в біді брата.

Разом росли – разом і пішли у засвіти, залишивши в серцях батьків невимовний біль і розпач, які неможливо описати словами. Всі, що знали дітей, зараз в шоці і в жалобі. Вчителі та сусіди разом із батьками оплакують дітей.

Відеоспогад про старшого з хлопців, Сашка, та розповіді місцевих мешканців для “Суспільне” дивіться далі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!