28 Лютого, 2024
“Трагедія для всієї країни”: народна артистка України повідомила про нещастя, без батька залишилися троє дітей

“Трагедія для всієї країни”: народна артистка України повідомила про нещастя, без батька залишилися троє дітей

Трагедія сколихнула Україну – внаслідок обстрілів російсько-окупаційних військ на Донбасі станом на суботу, 19 лютого, загинули двоє військових.сьогодні

Свічка, горе, траур, скрін

Один з них був українським розвідником. Про загибель капітана Антона Сидорова повідомила відома співачка, народна артистка України Світлана Білоножко у себе на ФБ-сторінці.

За її словами, Антону Сидорову було всього 35. Без батька залишилося троє дітей.

Світлана Білоножко згадала незвичайну історію знайомства з воїном, який, до всього іншого, ще й співав, а також мріяв зайнятися науковою діяльністю.

“Це для нас велике горе. А в 2015 році прямо з окопів Антон зі своїм другом Денисом Парижем приїхали до нас на фестиваль! Він так хотів заспівати свою пісню! І заспівав! У залі всі стоячи, плакали! Сьогодні Денис мені сказав: “Я рідко бачив Антона таким щасливим і натхненним як на вашому фестивалі! Антон багато ще не встиг, але й встиг дуже багато. Закінчив магістратуру, збирався зайнятися науковою працею і музикою. Вічна пам’ять і вічна наша любов синові України, Герою України! Ми плачемо…”, – йдеться в некролозі.

Про загибель Антона Сидорова також повідомив президент України Володимир Зеленський під час свого виступу на 58-й Мюнхенській конференції з безпеки.

“Правда, не знаю як вони зможуть пояснити свої дії двом убитим і трьом пораненим сьогодні в Україні солдатам. А головне трьом дівчаткам з Києва. Одній 10, другій 6, третій – всього рік. Сьогодні вони залишилися без батька. О 6 годині ранку за центральноєвропейським часом”, – заявив Зеленський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!