27 Лютого, 2024
Топова історія… на Сумщині в cело заїхало 4 pосійські танки. Місцеві cидять по хатам спостеpігають з цікавістю за життям сcавців. Танки зупиняються…

Топова історія… на Сумщині в cело заїхало 4 pосійські танки. Місцеві cидять по хатам спостеpігають з цікавістю за життям сcавців. Танки зупиняються…

Топова історія. .. на Сумщині в село заїхало 4 російські танки. Місцеві сидять по хатам спостерігають з цікавістю за життям ссавців. Танки зупиняються, вилазить екіпаж, з двух танків зливають топливо в інших два і всі уїжджають. А 2 пустих танки стоять посеред села. Місцеві вибігли встромили в танки прапори України і чкурнули по хатам, сидять чекають.

Повертаються перші два танки (видно топливо нарили) бачать 2 танки з українськими прапорами і давай їх розстрілювати. Розхєрачіли танки, під‘їхали поняли що свої, розстроїлися. Місцеві давляться зо сміху тихенько.

2 танки , що лишилися на ходу, поїхали село об‘їжджати (видно загубилися). А там міст на 5 тон для легкових автомобілів. Заїжджає один танк і обвалю’ється міст, танк клює носом в річку тоне весь з екіпажем. Місцеві уже в голос ржуть.

Лишився один танк. Їздив-їздив, найшов ров і перевернувся там. Виліз екіпаж штовхав штовхав, так і лишили той танк там валяться і пішли восвоясі.

Ось так село без єдиного вистрілу з двома лише прапорами України перемогли 4 танки російських окупантів.🇺🇦

Geo Leros

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!