21 Липня, 2024
Тільки що 3’явився свіжий президентський рейтинг: за кого проголосують українці

Тільки що 3’явився свіжий президентський рейтинг: за кого проголосують українці

Якби вибори президента України пройшли в кінці липня-початку серпня 2021 року, то в першому турі найбільше набрав би Володимир Зеленський 27,7% – серед тих, хто голосуватиме і визначився з вибором. Петра Порошенка підтримають 14,9% респондентів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані опитування Соціологічної групи “Рейтинг“.

Далі йдуть Юрій Бойко з результатом 10,5%, Юлія Тимошенко – 9,7%, Ігор Смешко – 6,6%, Євген Мураєв – 5,6%, Володимир Гройсман – 5,1%, інші – не більше 4%.

Свіжий президентський рейтинг: за кого проголосують українці

Як відзначають соціологи, серед “покоління незалежності” кожен другий з тих, хто визначився, вибирає Зеленського. Серед них його результат більш ніж в чотири рази вище, ніж у Порошенка. Високий рейтинг у Зеленського серед наймолодших, які ще не голосують (16-17 років): більше 50% вибирають його в цілому і 67% з тих, хто б голосував і визначився.

Свіжий президентський рейтинг: за кого проголосують українці

Опитування проводилося соціологічною групою “Рейтинг” 20 липня – 9 серпня 2021 року по всій Україні за винятком окупованих територій. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність: 20000 респондентів. Помилка репрезентативності не більше 1,0%.

Нагадаємо, за даними опитування Соціологічної групи “Рейтинг“, якби вибори президента України пройшли в кінці липня 2021 року, то в першому турі найбільше набрав Володимир Зеленський – 27,7% – серед тих, хто голосуватиме і визначився з вибором. У порівнянні з початком місяця (29,1%) рейтинг чинного президента дещо знизився.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!