21 Липня, 2024
Термін0ва вечірня новuна! Павлова моглu довестu – знайшли слідu в кабінеті. Ніхто такого не чекав!

Термін0ва вечірня новuна! Павлова моглu довестu – знайшли слідu в кабінеті. Ніхто такого не чекав!

Слідство розглядає варіант доведення до самогубства мера Кривого Рогу Костянтина Павлова. Причиною могли стати схеми з тендерною документацією, які вершилися за його спиною.

Нібито всі тендери контролювали колишній мер міста Юрій Вілкул та його син Олександр, передає OBOZREVATEL.

За даними джерел, Павлов хотів подати у відставку, але йому не давали піти.

Після загибелі Павлова поліція прийшла проводити обшук у мерії, але її не пускали в кабінет і вимагали ухвали суду. Коли правоохоронці все ж зайшли, то вже не було телефону, комп’ютера, цифрової техніки та інших носіїв.

На момент огляду кабінету було вилучено документацію, системний блок без монітора, два мобільних кнопкових телефони”, – розповіло джерело.

Ймовірно, що заміталися сліди, пов’язані не тільки з тендерною документацією, а й з нюансами особистого спілкування Павлова з людьми Вілкула.

Також джерело звернуло увагу на те, що місцеві ЗМІ, пов’язані з Вілкулами, інтенсивно розкручують тему “вбивства” Павлова. Можливо, це робиться до перевиборів, щоб на хвилі хайпу провести в крісло мера свого кандидата.

Цю версію підтвердив у Facebook відомий кримінальний блогер Кривого Рогу Олексій Таймурзін.

“Саме Олександр Юрійович Вілкул, за моєю інформацією, був останнім, хто чув голос Костянтина Павлова. Адже саме з ним його вірний слуга листувався, тримаючи в руках рушницю”, – зазначив блогер.

За його словами, Павлов не готувався до самогубства заздалегідь, це рішення було спонтанним. Він помітно нервувався, кілька разів приставляв ствол то до голови, то до грудей, водночас постійно перечитуючи листування в телефоні.

Таймурзін додав, що зараз Вілкул-молодший “готується до нових баталій за мерське крісло”.

Цікаво, що дружина Павлова наразі відмовляється давати свідчення за ст.63 Конституції (відмова давати показання або пояснення щодо себе, членів сім’ї чи близьких родичів). Водночас її супроводжували два адвокати, які працюють із сім’єю Вілкулів.

Нагадаємо, що у неділю, 15 серпня, в селі Вільне, що під Кривим Рогом, знайшли тіло чоловіка в калюжі крові, поруч лежала рушниця. Померлий – мер Кривого Рогу Костянтин Павлов.

Мер Кривого рогу був членом проросійської партії «Опозиційна платформа – За життя». Там висловлюють впевненість – це політичне вбивство. Президент України Володимир Зеленський у своєму фейсбуці повідомив, що взяв розслідування справи під особистий контроль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!