18 Травня, 2022
Такого вже точно ніхто не чекав! Ярош не стримався – на всю країну: правда про Зеленського. Браво!

Такого вже точно ніхто не чекав! Ярош не стримався – на всю країну: правда про Зеленського. Браво!

Нещодавно політичний діяч Дмитро Ярош звернувся до українців на своїй сторінці у Фейсбук.

“Чесно вам скажу, друзі та подруги, я був переконаний що широкомасштабний наступ путінської Ерефіі проти нашої Держави відбудеться рано чи пізно…
У моїх помилкових теоріях, влада України мала втікати, не прийнявши бою… І після 24 лютого – день-два – сильно переймався можливим руйнуванням системи державної влади та управління. (За Збройні Сили України, геть не хвилювався, бо довіряв і довіряю Головкому Валерію Залужному і його команді…)
І я щиро радію, що мої хвилювання не справдилися! Ми, всі разом, український народ, ЗСУ і хлопці з влади – витримали першу хвилю нападу наших відвічних ворогів і дали їм відсіч, від якої весь світ закляк. Ніхто не думав, що Украінці мають таку силу!
Так. Будуть ще великі орди московських орків (вони перегруповуються, підтягують резерви, концентрують сили), але тепер, я переконаний, що ми їх відіб’ємо… Бо Збройні Сили України, Народ і Влада – єдині. Ворог розраховував на нашу роз’єднаність… Але ми, Украінці, порушили всі прогнози могильних кремлівських старців.
Ми – це ті, хто сьогодні боронить Україну: а це, сотні тисяч, мільйони українців, хто на різних фронтах воює за Самостійну та Соборну Україну!
Воюємо на військовому, політичному, дипломатичному, на економічному тощо фронтах…
І ми, Украінці, справді довіряємо Верховному Головнокомандувачу Володимиру Зеленському (сподіваюсь, що не буду плюватися від цієї своєї фрази за тиждень, місяць, рік)…
Зараз, для мене, Володимир Зеленський – Президент і мій Брат по Зброї. І цим все сказано.
У всіх нас – українців – одна Війна – Національно-визвольна, Священна та Вітчизняна!
Перемога буде за нами!”

Зазначимо, що Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило про плачевний стан російського війська. Наразі “Розконсервована” техніка ворога повністю розікрадена, командир танкового полку окупантів застрелився.

У повідомленні йдеться, що окупанти намагаються відновити втрати за рахунок техніки, знятої з тривалого зберігання.

“Зокрема, на аеродромі у смт Климово Брянської області (35 км від кордону України) противник розгортає ремонтно-відновлювальну базу (РВБ). Поки ворожа РВБ намагається “поставити в дію” значну кількість техніки, яка прибуває зі складів тривалого зберігання. Стан цієї техніки в основному вкрай незадовільний, що унеможливлює її повноцінне використання”, – зазначають в українській розвідці.

При цьому вказують, що в Росії часто стикаються з проблемою неможливості відновлення техніки після “розконсервації” зі складів – з бойових машин повністю розкрадено оптичні прилади та електроніка з вмістом дорогоцінних металів.

“Зокрема, у 4 танковій дивізії РФ з’ясували, що з 10 “розконсервованих” танків лише один перебуває у більш-менш працездатному стані. Інші – повністю розукомплектовані. Частина з них не має навіть двигунів. Наразі плани з передачі на фронт техніки , знятої зі зберігання, фактично зірвано. За наявною інформацією – командир 13 танкового полку 4 танкової дивізії РФ – застрелився”, – повідомляє розвідка.

Раніше Головне управління розвідки повідомляло, що російські військовослужбовці все частіше відмовляються виконувати злочинні накази Кремля і складають зброю. До того ж вже є факти добровільної здачі військової техніки росіянами та навіть перехід на бік України. Після кількох тижнів війни російські військові починаються усвідомлювати, що керівництво кинуло їх у жерло війни аби досягти злочинної мети. Дезертирство, здавання в полон, передача військової техніки ЗСУ свідчить про небажання брати участь у загарбницькій компанії Кремля. І вже є прецедент переходу російських військових на бік України повідомило ГУР МО.

Військові, які перейшли на сторону України звертаються до своїх співвітчизників із закликом наслідувати їх приклад аби припинити військову агресію та захистити людей.

“24 лютого я та моя рота зайшли на територію незалежної України, виконуючи злочинний наказ диктатора Путіна. Я зрозумів, що ми прийшли з явно не добрими намірами та що нас з вами тут ніхто не чекав з квітами як визволителів. А навпаки, нас проклинали та називали фашистами… 27 лютого, за допомогою співробітників СБУ, я та моя рота перейшли на бік України з метою дійсно захистити народ від фашистів. У нас ще є можливість припинити звірства на території України”, – говорить російський військовослужбовець.

джерело:korupciya.com

Копіювати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!