25 Червня, 2024
Сусідка колишня медсестра навчила мене, як виміряти тuск без тонометра! Неймовірно точний метод…

Сусідка колишня медсестра навчила мене, як виміряти тuск без тонометра! Неймовірно точний метод…

Не у всіх вдома є тoнометр. Звичайно, якщо у вас гіпepтонія або схильність до частих коливань тuску, такий прилад просто необхідний.

Але все ж можна обійтися і без нього.

А якщо вам стало погано на роботі або на вулиці, в театрі? Що робити? Мати три прилади – вдома, на роботі і в сумочці?

У мене як раз три на всі випадки, тільки це не тонoметр, а звичайна канцелярська лінійка і гаєчка на ниточці.

Про цейчудовий метод мені розповіла моя співробітниця, а вона дізналася про нього з книги відомої багатьом Валентини Травинки – цілительки та письменниці.

Я дуже багато її порад щодо здорового способу життя застосовую і досить успішно.

Як виміряти тuск лінійкою

Спочатку розберемося, як виміряти тuск самому собі. Беремо будь-яку лінійку – пластмасову, дерев’яну, залізну – не важливо. Ще нам буде потрібно звичайна гаєчка або кільце, в принципі будь-який предмет.

Я на роботі використовую звичайну канцелярську скріпку. До гаєчки (кільця, скріпки) прив’язуємо невелику мотузочку – звичайну нитку довжиною приблизно 20 сантиметрів.

Сідаємо зручно на стілець, кладемо на стіл витягнуту вперед руку (самому зручніше міряти тиск на лівій руці). Прямо в одязі, він абсолютно не заважає.

Кладемо на руку лінійку так, щоб початок поділів знаходився в місці згину ліктя.

Беремо правою рукою мотузку з гайкою за вільний кінець, заносимо гаєчку над лінійкою в самому її початку і ведемо руку уздовж лінійки, не торкаючись її, до зап’ястя руки.

Дихаємо вільно, не напружуємося, що не відволікаємося і не розмовляємо. Рух повільний і плавний. Ось гаєчка раптом ожила і стала розгойдуватися поперек лінійки.

Дивимося на розподіл лінійки в цьому місці. Це і є відмітка першої величини тuску (верхнього). Наприклад, гаєчка захиталася на позначці 12. Значить, тuск ваш 120 одиниць. Як у космонавта!

Тепер кладемо лінійку навпаки початком до зап’ястя і ведемо гаєчку вгору до ліктя. Гаєчка захиталася на позначці, що відповідає величині нижнього тuску. У чому тут фокус? Що говорить наука? Не знаю, але це і не важливо.

Адже головне, що працює і все виходить! Таким же чином можна виміряти тuск лінійкою і іншій людині.

Садимо її за стіл з витягнутою рукою, кладемо лінійку на руку і ведемо уздовж неї гаєчку на нитці.

Вимірювачу зручніше сидіти поруч з протилежного боку столу, але можна і стоячи міряти.

Я цим способом користуюся давно і всім співробітникам на роботі міряю тuск при необхідності. Мене навіть прозвали «хірургом». Ще ніколи цей метод не підводив.

Стандартний тuск здорової людини вважається рівним 120 * 80 одиниць. Але у кожної людини це може бути свій показник.

Навчіться міряти тuск без тонометра лінійкою, цей метод допоможе вам міряти тuск самому собі і допомагати людям в екстрених випадках.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!