28 Лютого, 2024
“Степ буде останнім місцем, яке ви побачите”: Військові попередили Пyтiнa чим закінчиться його рішення про відкриту aгрeсiю

“Степ буде останнім місцем, яке ви побачите”: Військові попередили Пyтiнa чим закінчиться його рішення про відкриту aгрeсiю

Члени казахстанської партії “Ел Тірегі”, ветерани Мурат Мухамеджанов і Нуржан Альтана записали відеозвернення до російських окупантів. Ролик доступний на Telegram-каналі “Український Діалог” , передає Діалог.UA .

Заступник голови “Ел Тірегі” Мухамеджанов висловився з приводу територіальних претензій до Казахстану з боку російської влади. ” Я звертаюся до депутатів Держдуми Жириновському, Шперову, Федорову і всім іншим негідникам, які думають про захоплення Казахстану.

Це споконвічно казахські землі, споконвічно казахські території. Ця земля дісталася нам від нашого народу, від наших прадідів і дідів, батьків. Якщо ви до нам прийдете сюди зі зброєю, прийдете з брудними намірами, я попереджаю, два метри ширини і глибини вам знайдеться на нашій казахській землі!

Особисто я обіцяю, що ці люди будуть знищені “, – заявив ветеран. А керівник партії Альтана, зі свого боку, прокоментував загрози від “російських офіцерів” з приводу нібито утисків російськомовних в Казахстані. Він назвав їх “клоунами” і пригрозив “покласти в степу”, якщо ті надумають заявитися в країну.

Варто відзначити, що між Росією і Казахстаном напружені відносини через територіальних претензій з боку Москви. Так, Жириновський і інші депутати Держдуми назвали “радянськими подарунками” північні області сусідньої республіки.

Подібну риторику Росія використовувала напередодні окупації українських Криму і Донбасу. Зараз Казахстан готується до можливої російської агресії. За основу взято досвід України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!