25 Липня, 2024
“Спала на підлозі і доглядала за прикутою до ліжка мамою”: історія 9-річної дівчинки підірвала Мережу. Сльози на очах!

“Спала на підлозі і доглядала за прикутою до ліжка мамою”: історія 9-річної дівчинки підірвала Мережу. Сльози на очах!

Завдяки людській небайдужості, в житті Богданки та її рідних позитивні зміни.

Історія 9-річної Богданки, яка довгі роки доглядала за прикутою до ліжка мамою та бабусею після інсульту, має щасливе продовження. Дівчинка та її родина завдяки допомозі небайдужих людей отримали поліпшення умов проживання – ремонт у оселі.

Про це у соцмережі повідомила волонтерка Марта Левченко.

Історія 9-річної дівчинки свого часу сколихнула громадськість. Дитина взяла на себе дорослі турботи. Дівчинка доглядала за хворими мамою та бабусею, займалася хатніми справами і при цьому встигала гарно вчитися.

“Дитина, яка сама варила, обходила город, прала (руками!!!!), виносила нечистоти відрами… А ще встигала вчитися на відмінно, і ніколи в житті їй навіть на думку не спадало, що вона робить якісь нереальні речі! ⁣⁣Коли я її знайшла, вона спала на підлозі, в хаті було страшне, лупилися стіни, гнили старі шпалери, їсти Богданочка варила на старенькій електричній плиточці, мама не вставала, бо не мала спеціального інвалідного візка, вузькі двері і високі пороги роками тримали жінку у сирій і темній кімнаті, а її донечка, жодного разу не покидала межі села, та де там села, не заходила далі сільської школи”, – нагадала історію дівчинки волонтерка.

Завдяки людській небайдужості, в житті Богданки та її рідних сталися позитивні зміни. Відтепер у них в оселі зроблений ремонт, закуплені нові меблі та побутова техніка.

“Тепер мама Богданочки може переміщатися по будинку, адже ми сконструювали його по-новому, без порогів, з розсувними дверима, спеціально обладнаним санвузлом. У них з’явилася кухня, пральна машина, тепла вода, тераса і пандус на вулицю. Підведено електрику, сантехніку, опалення. Тепер мама зможе сама виконувати свої материнські обов’язки, а Богданочка отримає своє омріяне дитинство”, – розповіла волонтерка.

Вона подякувала усім, хто допомогав створити диво і зробити щасливими ще одну сім‘ю.

Дописувачі у соцмережі відзначили людську небайдужість.

Оце так краса, похвала Марті та добрим людям які роблять таку красу для людей які дійсно це потребує. Чесно, як побачила фото, то аж комок в горлі став, бо спостерігала постійно за Вашою роботою.

Гортаю і не можу стримати сльози радості, сльози захоплення Янголом Мартою і маленькою красунею-трудівницею. Щастя і міцного здоров’я всім учасникам ремонтного марафону.

Боже ,які очі в дитини… яка вона гарна, а в погляді стільки болю, що можна задихнутися. Нехай Бог благословить її на щасливу долю, і всіх тих, хто допоміг цій сім’ї! Люди, ви неймовірні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!