25 Червня, 2024
Скандал в відомому Київському університеті: нeвaкцинoвaниx студентів вuженуть з вузу, дали до понеділка, 27 вересня…

Скандал в відомому Київському університеті: нeвaкцинoвaниx студентів вuженуть з вузу, дали до понеділка, 27 вересня…

Студентів з НМУ ім.Богомольця змушують вакцинуватися, або їх не допускатимуть на заняття, а потім будуть відраховувати. Якщо щеплення немає – підійде і ПЛР-тест, але він повинен бути “свіжий”.

Про це Styler розповіли студенти з медичного вузу, які просто шоковані тим, що відбувається, бо часу їм дали до понеділка, 27 вересня.

Студенти кажуть, що їх не допускатимуть до практичних занять тих, у кого відсутні COVID-сертифікати. Останній термін – 27 вересня.

Молодим людям сказали, що якщо буде 25% пропусків лекцій – їх будуть просто відраховувати. Можна заплатити й повторно пройти курс, але для цього вимагають все ті ж сертифікати про вакцинацію.

Скандал в НМУ ім. Богомольця: невакцинованих студентів відрахуютьСкандал в НМУ ім. Богомольця: невакцинованих студентів відрахуютьСкандал в НМУ ім. Богомольця: невакцинованих студентів відрахують

Вуз отримав наказ

У наказі йдеться про те, що в гуртожитки й на заняття не повинні допускати студентів без вакцинації або ПЛР-тесту. Але цікаво, що на ньому немає, ні печатки, ні підпису ректора.

Скандал в НМУ ім. Богомольця: невакцинованих студентів відрахуютьСкандал в НМУ ім. Богомольця: невакцинованих студентів відрахуютьСкандал в НМУ ім. Богомольця: невакцинованих студентів відрахуютьНаказ вузу

Що розповіли студенти

Студентки медичного вузу розповіли нам, що 23 вересня отримали наказ, в якому йдеться про недопущення без вакцинації або ПЛР-тесту.

“У нас твориться дурдом. Нам вчора надіслали наказ. Але він без підпису і печатки. По суті це тільки папірець. Нас всіх залякали й сказали, що до понеділка у нас повинні бути паспорти вакцинації, або робіть кожні три дні ПЛР-тест. Або ви не ходите на пари. А якщо ви не ходите на пари – вас відраховують через три тижні. Теж саме зі студентами, які живуть у гуртожитку”, – розповіла студентка.

Дівчина зазначила, що мова йде не про одну дозу вакцини, а про повну вакцинацію, тобто дві дози. Як це зробити до понеділка, вона поняття не має.

“Сказали, що студентів будуть відраховувати, а з гуртожитку виселяти. Але робити ПЛР-тест кожні три дні – це ж нереальні гроші. Плюс у когось ж можуть бути протипоказання. Це все незаконно і ми вчора підняли бунт”, – продовжила студентка.

Вона також повідомила, що сьогодні в університеті буде нарада з юристами, через те, що все, що відбувається – незаконно. У МОЗ кажуть, що насильно не можуть змушувати, а можуть тільки рекомендувати, зазначила дівчина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!