4 Березня, 2024
Шляху назад немає ” : Стрєлков передрік Росії втрату Курил після поразки у війні з Україною ..

Шляху назад немає ” : Стрєлков передрік Росії втрату Курил після поразки у війні з Україною ..

Російський диверсант Ігор Стрелков упевнений , що Росія позбудеться Курил та інших спiрних територій через війну з Україною . Підсумком великої кровопролитної війни , яку Кремль розв’язав проти України , стане втрата Росією великих територій .

Це вже підтверджує затятий прихильник агресивної політики РФ , диверсант ФСБ РФ Ігор Стрелков ( Гіркін ) . З сумним прогнозом він виступив 22 березня на своєму каналі в Telegram Через війну Москва відмовилася від переговорів із Токіо щодо договору про мир , результатом якого має стати повернення японцям Курильських островів .

Стрелков упевнений , що це Росії не допоможе утримати спірні території . Він наголосив , що розпад Росії буде запущений після поразки у війні з Україною . ” Шляху назад немає … Якщо Російська Федерація програє цю війну , то платити і каятися доведеться далеко не лише перед … Україною .

Там цілий натовп ” у чергу за репараціями ” набіжить . І всі ” з обґрунтованими історичними та національними претензіями ” , – написав російський диверсант . – Варто зазначити , що Стрелков досить різко критикує тактику російської армії у війні проти України , звинувачуючи найвище військове керівництво у повній некомпетентності . Поки Міноборони РФ звітує про фейкові ” перемоги ” , він визнає , що наступ Росії захлинувся .

Більше того , Стрелков передрік Росії важку поразку , якщо Кремль не оголосить масової мобілізації . Проте на такі кроки влада РФ , ймовірно , йти не наважується . За матеріалами dialog.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!