19 Липня, 2024
Щo рoбити якщо пральна машинка стрибає при віджиманні. Яk усунути вібрацію…

Щo рoбити якщо пральна машинка стрибає при віджиманні. Яk усунути вібрацію…

Якщо стрибає машина при віджиманні, значить вона, швидше за все, несправна. Спочатку ніяких збоїв в роботі крім сильної вібрації може не бути. Але якщо цей факт проігнорувати, то з часом пральна машина, можливо, взагалі вийде з ладу. Джерело

З яких причин пральна машина при віджиманні стрибає і зміщується

У тих випадках, коли пральна машина при віджиманні сильно стрибає, необхідно з’ясувати, чому це відбувається. Причин може бути декілька :

машина стоїть на нерівній поверхні;

машина занадто мало важить і її потрібно закріпити;

розкрутилися ніжки «пральки», і вона втратила стійкість;

несправність амортизаторів бака;

пошкодження деталей, що відходять від бака;

вихід з ладу противаги або його кріплення;/

знос підшипників;

на барабані залишилися болти, які утримують його при перевезенні.

Що робити якщо пральна машина при віджиманні сильно стрибає

Найнеприємніша причина, по якій пральна машина при віджиманні стрибає і зміщується, це стирання підшипників. Вони можуть руйнуватися від високої вологості, і пошкоджувати різні деталі всередині машинки.

 

При стертих підшипниках машина спочатку починає працювати зі скреготом, а потім з’являється вібрація при віджиманні. В цьому випадку користуватися машинкою не можна. Виправити поломку такого типу може тільки кваліфікований майстер.

Якщо при віджиманні стрибає пральна машина, яку тільки купили, має сенс перевірити рівень підлоги і наявність тимчасових болтів. Машинка повинна стояти на рівній і не вібруючої поверхні.

У разі, коли «танцювати» починає стара машинка, потрібно перевірити окремі її елементи, які раніше інших виходять з ладу. Найпростіше перевірити і поправити ніжки. Якщо з ними все в порядку, перевірте стан амортизаторів.

Амортизатори при необхідності можна замінити. На наступному етапі потрібно перевірити противаги. Можливо, їх треба просто краще закріпити, але в деяких випадках потрібна заміна.

Якщо самостійно не вдалося з’ясувати, чому стрибає пральна машина при віджиманні, значить потрібно викликати майстра. Слід пам’ятати, що навіть якщо сама поломка, яка веде до сильної вібрації незначна, то в процесі «підстрибування» можуть поcтрaждати будь-які справні деталі, що обов’язково призведе до дорогого ремонту.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!