4 Березня, 2024
Росіян трусить від злості: молодий Казахстанець виклав правду про війну України та РФ на Донбасі (Відео)

Росіян трусить від злості: молодий Казахстанець виклав правду про війну України та РФ на Донбасі (Відео)

У соціальних мережах активно обговорюють відео молодої людини з Казахстану, який оригінально прокоментував війну України та Росії на Донбасі

Казахстанец, ім’я якого залишилося невідомим, на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм опублікував відео, на якому потролліть армію РФ, чиєю силою так люблять козиряти росіяни і Кремль.

Кадри, які викликали гостру реакцію росіян, публікує  Діалог на сторінці соціальної мережі Youtube Молода людина заявив, що російська армія на словах пишатися можливістю протягом декількох годин провести окупацію України, Польщі та Прибалтики, проте несподівано для себе спіткнулася об захисників донецького аеропорту в 2014 році і не змогла розвинути наступ , окупувавши в результаті лише 30% Донбасу.

“Російська армія найсильніша на континенті. Всього за 24 години вона змогла б взяти Київ. За 3 години Польщу і Прибалтику, якби у неї на шляху не стояло Донецький аеропорт.

Слава Україні!” – заявив молодий чоловік, потролліть РФ.

Росіяни в соціальних мережах росіяни незадоволені заявою і вважають, що російських військових на Донбасі нібито немає. Українці навпаки гідно оцінили заяву.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!