4 Березня, 2024
Ранковuй випуск “ТСН” українці зустріли в ж@хy , люди д0сі не мoжyть п0вiрити в те, що відбувається (Відео)

Ранковuй випуск “ТСН” українці зустріли в ж@хy , люди д0сі не мoжyть п0вiрити в те, що відбувається (Відео)

Рoдuнa пoмeрлoгo мoлoдoгo хлoпця звuнувaчyє лікaрiв у смeрті сuнa молодого Івaнa.

У хлопця раптово зaбoлiв жuвiт. Батьки повезли його до сільської фельдшерки, та нічим допомогти не змогла і вuклuкaлa «швидку».

Проте з району ніхто не виїхав на порятунок, повідомляє ТСН.

Місцева лікарка каже, хлопець був у вкрай важкому стані, без свідомості. Тож вона, аби не втрачати час, сказала батькові негайно везти хлопця до районної лікарні. Сама ж почала викликати швидку, щоб та їхала на зустріч родині. Проте коли батько Івана домчав до лікарні, яка за 30 кілометрів від села, обидві «швидкі» побачив на стоянці.

Хлопця відразу доправили до реанімації. Він вже був при смерті, кажуть лікарі. Офіційна причина смерті — панкреатит, гостре запалення підшлункової залози. Проте один з хірургів каже, якби Івана везла швидка, його могли б врятувати.

«Батько його транспортував неправильно, він дорогою кілька разів утрачав свідомість, він був нахилений уперед. Дихання зупинялося. Внаслідок цього настав набряк мозку. Він би від панкреатиту не помер так швидко. Він помер від того, що під час транспортування виникли проблеми з диханням», — впевнений лікар-анестезіолог Олександр Гузар.

В центрі екстреної медичної допомоги свою провину відкидають. І в усьому звинувачують фельдшерку, яка мала викликати бригаду до села.

«Вона подзвонила на 103, але вона не дала правильно адресу і неправильно дала номер телефону батька», — стверджує головний лікар Вінницького центру екстреної медичної допомоги Анатолій Пірникоза.

Батьки написали заяву до поліції та прокуратури. Якщо провину лікарів доведуть, за ненадання допомоги їм загрожує до 3 років позбавлення волі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!