4 Березня, 2024
Пyтiн дoгрaвcя…Зрuв інтернету по всій Росії, відключення електроенергії, зупинку поїздів на їхніх коліях – таке пропонують Байдену

Пyтiн дoгрaвcя…Зрuв інтернету по всій Росії, відключення електроенергії, зупинку поїздів на їхніх коліях – таке пропонують Байдену

Американські спецслужби пропонують президенту Джо Байдену варіанти проведення масштабної кібератаки проти Росії через військову агресію в Україні.

Про це повідомив американський телеканал NBC.

Представлені варіанти включають:

  • зрив інтернету по всій Росії,
  • відключення електроенергії,
  • зупинку поїздів на їхніх коліях.

В телеканалі повідомили, що Байдену представили список варіантів для проведення масових кібератак від США, покликаних порушити здатність Росії підтримувати військові операції в Україні.

Ви можете зробити все: від уповільнення руху потягів до того, щоб вони впали з рейок, – сказав один з розвідників.

Саме в ці хвилини Байден оголошує що зробить! ВІдео з перекладом

Співробітники американської розвідки кажуть, що остаточних рішень поки не було.

Джерела повідомили, що це буде відповідь на вторгнення Росії в Україну, незалежно від того, чи проведе Росія власні кібератаки на США у відповідь на санкції. Кажуть, ідея полягає в тому, щоб завдати шкоди мережам, а не людям.

До слова, президент США Джо Байден готує нові санкції й залучає до них азійських партнерів. Мова йде про обмеження поставок технологій, що, як очікується, боляче вдарить по окупантах.Важливо! Вранці 24 лютого Росія нахабно атакувала Україну. Агресор перекидає свої війська та обстрілює міста ракетами. В Україні ввели воєнний стан. Хронологію подій війни в Україні – читайте за посиланням.

Знайте, що Збройні сили України дають відсіч ворогу. Ми – під надійним захистом наших військових. А міжнародні партнери підтримують Україну і накладають санкції на Росію.

Зберігаймо спокій, читаймо перевірені новини та віримо в ЗСУ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!