27 Лютого, 2024
“путінська коняка – Лавров в прямому ефірі ледь не заплакав образу США і на весь світ”, – Голобуцький

“путінська коняка – Лавров в прямому ефірі ледь не заплакав образу США і на весь світ”, – Голобуцький

“І ще трохи приємних новин про розвал росії: ви тільки подивіться на цю конячу “обіженку”! Сумна Коняка-Лавров трохи не плакав від щирої образи на США і на весь світ: наскільки масово вони відвернулись від росії і застосували ізоляційні та покаральні санкції.

Він “подумати в страшному сні не міг” про таке. Та й Путін теж”, – пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук”, передають Патріоти України, та продовжує:

“І якийсь дивний тренд на самоприниження РФ з’явився: оця спроба взяти на слабо Америку, бо її дії з приборкання росії, мовляв, “не гідні Великої держави” (зауважте – “Великої” з великої літери, хто б міг подумати про таке дрібне підлабузництво ще два тижні тому, а тим більше 2 місяці чи 2 роки тому). І через це з росією вже ніхто не спілкується, всі відвернулись через дії США.

Пам’ятаєте чорний гумор з категорії дитячого: “Дівчинка була така бридка, що мама на прогулянку вішала їй на шию зв’язку сосисок, би з нею хоч песики водились”? Але штука в тім, що в росії нема пристойних сосисок…))”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!