27 Лютого, 2024
Путін здав назад? Після nереговорів – це вже не секрет: Подоляк зізнався. Ультиматум Кремлю!

Путін здав назад? Після nереговорів – це вже не секрет: Подоляк зізнався. Ультиматум Кремлю!

Окупанти у Херсонській області хочуть провести так званий “референдум”. Однак будь-які схожі ініціативи Росії є абсолютно нікчемними.

Про це заявив радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк. Мовиться також про ініціативи щодо фіктивних сесій місцевих рад та роздачу паспортів в окупованих містах Півдня.

За словами Подоляка, російські війська покинуть територію України, а колаборанти обов’язково отримають кримінальне переслідування.

“Будь-які ініціативи щодо проведення “референдумів”, фіктивних сесій місцевих рад, роздачі паспортів в окупованих містах Півдня України: Херсоні, Каховці, Генічеську – абсолютно нікчемні”, – наголосив радник глави ОП.

Також додамо, що в інтерв’ю виданню Комерсант Подоляк зазначив, що Українська делегація веде ледь не безперервні відеоперемовини з представниками країни-агресорки. Попри абсурдні умови Росії, теми “денацифікації” у переговорах більше не торкаються.

Це питання російські переговорники підіймали першій зустрічі.

Однак, за його словами, потім розмови про це зійшли нанівець. Він зазначив, що первинно російська делегація виходила з помилкового посилу про те, що у нас є якісь “героїзації фашизму, нацизму і таке інше”.

“У нас же, як виявилося, і для них це було дивно, є ціла низка європейських законів, де прописані повноцінні заборони та засудження всіх проявів нацизму та фашизму”, – наголосив він.

“Тема “денацифікації” більше не обговорюється”, – зазначив Подоляк.

І пояснив, що це безглуздо виставляти як претензію країні щось, що уже врегульовано на законодавчому рівні у повному обсязі відповідно до європейських хартій.

Також Українська сторона активно готується до четвертого раунду переговорів з російськими окупантами. Наразі формуються підсумкові документи.

Як пояснив радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк, на столі переговорів зараз лежать різні пропозиції.

За словами Подоляка, зараз всі пропозиції перебувають в умовних робочих групах.

“У юридичних форматах обговорюється, як можуть виглядати підсумкові документи, адже треба їх потім підписувати. Щойно буде напрацьовано взаємні зустрічні вже юридичні формати, буде призначено зустріч – четвертий раунд переговорів”, – сказав радник голови ОП.

Тобто сторони розпочали оформлення домовленостей. Конкретикою щодо цього вони не діляться. Михайло Подоляк зазначив, що делегації домовилися не коментувати зміст переговорів до того моменту, коли всі ключові позиції будуть узгоджені.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі Current Time зауважив, що Україна вважатиме війну закінченою лише за умови, що всі російські війська повністю підуть з території країни, звільнивши всі населені пункти.

Він повідомив, що раніше Росія вкидала в публічний простір “ультимативні позиції”, які ніколи не озвучували на переговорах члени делегації РФ.

Радник ОП відмовився уточнювати, які конкретні питання зараз обговорюються на переговорах.

“Наші делегації домовилися, що поки не буде хорошого базового документа, який буде готовий до публічного його обговорення та підписання, до цього всі ці чорнові позиції не обговорюватимуть публічно”, – сказав Подоляк.

Водночас Подоляк окреслив основний підхід України на переговорах.

“Ми закінчимо війну лише за однієї умови – що всі війська Російської Федерації повністю підуть з території України, звільняючи всі населені пункти”, – сказав він.

Коли відбудуться майбутні переговори

Подоляк припустив, що четвертий раунд переговорів може розпочатися вже 14 – 15 березня.

“Виходити далі і просто проводити розмови вже, мабуть, не треба. Ми обговорили всі питання, ми зараз ці питання намагаємось упакувати в якісь юридичні формати”, – розповів Подоляк.

джерело:korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!