27 Лютого, 2024
Путін навряд чи д0живе до кінця 2022 року: Гудков дав прогноз і пояснив, чому перемога України неминуча.

Путін навряд чи д0живе до кінця 2022 року: Гудков дав прогноз і пояснив, чому перемога України неминуча.

Володимир Путін, як президент Росії та взагалі як політик, навряд чи доживе до кінця 2022 року. А у тій війні, яку він розв’язав проти України, остання переможе. Щоправда, в останньому випадку є один небезпечний нюанс. Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” заявив колишній депутат Держдуми РФ та полковник ФСБ у відставці Геннадій Гудков. Він озвучив два сценарії розвитку ситуації, на його думку (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

За першого сценарію, зазначає Гудков, Путіна усунуть. “Дуже ймовірно, що Путін як президент Росії і політик не доживе до кінця 2022 року. Масштаби санкцій, масштаби втрат. Намічається серйозний розкол в елітах, обвал економіки, фінансової системи, соціальної системи. Все, що тільки можна обвалити — воно обвалюється. Все це може призвести до того, що його усунуть”, – сказав політик. За другого варiанта він переконаний, що Україні переможе. Однак, тут є небезпечний момент- Путін може використати ядерну зброю.

“Другий варіант, і ми повинні його враховувати, песимістичний. Путіну зараз нікуди подітися з цією війною, армія загрузла в позиційних боях, ресурси виснажуютыся, реакція світу така, якою ніколи не було. Перемога України в цій війні неминуча, тому що весь світ підтримує Україну. Ій вистачить для цього людських та інших ресурсів”, — сказав Гудков. Водночас він додав, що для збереження особи Путін може вирішити використання ядерної зброї. Такий сценарій політик вважає цілком ймовірним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!