29 Лютого, 2024
Пухлина, яка тягне Україну на ДНО: Прямо в Раді – депутати видали страшну правду від чого Зеленський просто в ауті

Пухлина, яка тягне Україну на ДНО: Прямо в Раді – депутати видали страшну правду від чого Зеленський просто в ауті

Читаю в ФБ, що Зеленський просто одержимий законом про Олігархів. Нібито, людей цікавлять більше тарифи, ковід і суди, повідомляє на своїй сторінці в Фейсбук українська блогерка та народна депутатка від партії «Слуга народу» Єлізавета Богуцька.

Поспішаю засмутити. Я теж одержима деолігархізацією України. Олігархи – це ракова пухлина країни.

Вона зовсім не велика, але призводить організм до смерті. До речі, тарифи і суди це теж плоди діяльності олігархів. А ковід народить нових. Може не відразу мільярдерів, але мільйонерів , які впевнено йдуть до цієї мети.

Я одного разу писала про пташиний грип і про те, як знищувалися навіть дрібні господарства, нібито, в боротьбі з вірусом. Птицю знищили. Народили Косюка.

Я за повну і тотальну деолігархізацію. І чим швидше ми це зробимо, тим більше шансів залишиться в України вижити.

І так. Згодна з Давидом Арахамія. Якщо цей законопроект ні про що, то до чого це виття на болотах?

Також Богуцька переконана, що цей законопроєкт стане вододілом між тими, хто підтримує деолігархізацію і тими, хто годується з їх теплих рук.

Водночас міністр юстиції Денис Малюська в ефірі ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера” заявив, що розгляд закону про олігархів затягують. За його словами, олігархи намагаються зробити так, щоб цей документ не встигли ухвалити до наступних парламентських виборів.

“Було цілком зрозуміло, що олігархи зроблять все можливе, щоб цей законопроєкт не прийняли. Ми не розуміли чітко, який буде план дій. Він зараз став зрозумілий: максимально затягнути процес до наступних парламентських виборів”, – сказав Малюська.

Міністр зазначив, що саме тому проєкт закону відправили на розгляд у Венеційську комісію

“При всій повазі до Венеційської комісії, але тут використано інструмент, який знають всі юристи: якщо ви хочете затягнути процес, закиньте його в повільну інституцію”, – додав він.

Як відомо, український парламент на наступному пленарному тижні розглядати законопроект про деолігархізацію не буде. Про це заявив спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

“Це малореалістично, вірніше нереалістично, бо… на наступному тижні треба буде зрозуміти, скільки часу необхідно буде профільним управлінням Верховної Ради, щоб підготувати цей законопроект до розгляду. Це займе чимало часу, я думаю, що кілька днів точно піде”, – сказав Разумков у програмі “Свобода слова Савіка Шустера” в ефірі телеканалу “Україна” ввечері в п’ятницю.

В ефірі телеканалу “Дом” радник Президента з економічних питань Олег Устенко висловив доволі цікаву думку. Він заявив, що процес деолігархізації в українській економіці простимулює розвиток конкуренції, що сприятиме економічному зростанню.

За словами радника глави держави, так званий закон про олігархів дасть змогу зміцнити економіку, а також гарантує більш ефективне використання державного бюджету.

“Ми, як звичайні українські громадяни, сподіваємося, що процес деолігархізації в українській економіці стимулюватиме розвиток конкуренції. Розвиток конкуренції обов’язково приводить до економічного зростання. Коли державна машина відстоює інтереси не окремо взятої групи олігархів, а всіх українських громадян, це означає, що ми з вами не лише отримуємо більше економічне зростання, великі можливості для державного бюджету, а й більш ефективне використання коштів державного бюджету”, – наголосив Устенко.

Крім того, за його словами, ініціатива дасть змогу прискорити поліпшення соціального, економічного, демографічного становища.

Радник Президента також зауважив, що законопроєкт пропонує ефективні інструменти, зокрема, податкового контролю за діяльністю олігархів за кордоном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!