27 Лютого, 2024
Прийшов час: з дня на день вся Україна дізнається правду чи був Порошенко насправді агентом KДБ і чи співпрацював із ФCБ Росії – Гордон

Прийшов час: з дня на день вся Україна дізнається правду чи був Порошенко насправді агентом KДБ і чи співпрацював із ФCБ Росії – Гордон

Судовий позов п’ятого президента України, народного депутата від “Європейської солідарності” Петра Порошенка проти засновника інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитра Гордона стане кінцем кар’єри політика, оскільки під час суду стане відомо, чи є Порошенко агентом російських спецслужб. Про це 14 вересня заявив сам Гордон у великому інтерв’ю в програмі “Час Голованова” на телеканалі “Україна 24”.

“Петро Олексійович Порошенко здійснив необачний вчинок і подав на мене в суд. Я, звісно, чекав на цей подарунок від нього. Кажуть, він жадібний. Нічого такого. Мені він подарував подарунок – подав на мене в суд. Я дуже радію цьому. По-перше, це буде прилюдно. Це відображатимуть у ЗМІ. Сайт “ГОРДОН” вестиме прямі трансляції суду, відеотрансляції. Певна річ, це буде кінець кар’єри Петра Олексійовича. Кінець повністю політичної кар’єри Петра Олексійовича Порошенка. І приємно, що я до цього докладу руку”, – сказав Гордон.

Журналіст пообіцяв, що з його боку в суді даватимуть свідчення про “змову української влади” з президентом РФ Володимиром Путіним “топові люди, представники найвищої ланки спецслужб”. Гордон підкреслив, що попросить суд передати спеціальний запит у Федеральну службу безпеки РФ.

“Я хочу просити суд подати запит у ФСБ Російської Федерації. Запит простий: чи був Петро Олексійович Порошенко, п’ятий президент України, агентом Комітету державної безпеки Радянського Союзу? У біографії Петра Олексійовича є чимало фактів, які побічно можуть про це свідчити. Зокрема, батько Петра Олексійовича був судимий, засуджений до п’яти років ув’язнення. З такою анкетою до Київського інституту міжнародних відносин за радянських часів не приймали. Петра Олексійовича на рік, як пишуть, виключали з КІМВ, він ішов у армію, потім поновлювався у виші. Вибачте мені, але… У радянські роки в КІМВ практично всіх студентів вербував КДБ. І уникнути цього було практично неможливо. […] Оскільки у Петра Олексійовича була моторошна анкета, питання є”, – підкреслив Гордон.

Він додав, що також проситиме суд подати запит до Служби безпеки України.

“Чи давала Служба безпеки України належну оцінку матеріалам та копіям листів Петра Олексійовича 2007 року, які з’явилися в ЗМІ, на ім’я голови ФСБ Росії, де він давав зобов’язання не працювати проти Російської Федерації? І повідомляв нібито про себе багато цікавих фактів. Ця публікація в ЗМІ не мала пройти повз СБУ, вона мусила дати правову оцінку цьому”, – переконаний журналіст.

Гордон нагадав, у який спосіб на початку 1990-х Україна позбулася своєї частини архіву КДБ, де були особисті справи на всіх агентів Комітету держбезпеки.

“19 серпня 1991 року в Москві відбувся путч ДКНС. Лідером цього путчу неформальним був голова КДБ СРСР Володимир Олександрович Крючков. Він розробляв путч, до речі, бездарно. […] Коли путч провалився, Крючкова посадили разом з іншими змовниками. У підсумку КДБ залишився без керівника. Терміново з Києва замінити Крючкова викликали голову КДБ Української РСР Миколу Михайловича Галушка. [Перший президент України] Леонід Макарович Кравчук розповідав мені, як уночі перед від’їздом до Москви Микола Михайлович Галушко прийшов до нього і сказав: “Ви чинна влада і за інструкцією я вам повинен передати прізвища агентури”. І у списках, які Леонід Макарович побачив, були прізвища практично всього керівництва Руху і всіх головних націонал-патріотів. Практично всіх”, – розповів журналіст.

За словами Гордона, коли Галушко вирушив до Москви, він забрав із собою весь український архів КДБ.

“За свідченням очевидців, тієї самої ночі на Москву пішов ешелон, сформований за наказом Галушка, з усіма картками агентури КДБ по Україні. Усі ці картки благополучно лежать у Москві. Їх створювали в єдиному екземплярі, тоді не було ні комп’ютерів, нічого. А деякі люди були в особистому веденні голови КДБ української РСР. Ці картки благополучно лежать у Москві, там дуже багато української еліти, яка била себе всі ці роки в груди, співала гімн, кричала патріотичні гасла. Дуже багато агентури КДБ Радянського Союзу. Деяка агентура перейшла у спадок у ФСБ і каламутила у нас воду. І каламутить досі”, – зазначив журналіст.

Гордон підкреслив, що в цьому судовому розгляді та в запитах у спецслужби треба відповісти на важливі запитання.

“Чи був Петро Порошенко агентом КДБ? Чи співпрацював він із ФСБ Росії? У який спосіб під час війни з Росією він отримував мільйони доларів від [кондитерського] бізнесу в Липецьку і платив податки в бюджет країни-загарбника? А також інше коло запитань буде, і суд даватиме відповіді на ці запитання”, – підсумував Гордон.

ВІДЕО

Відповідь Дмитра Гордона про суд із Петром Порошенком починається на відео з 1 год 10 хв. 40 сек. Відео:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!