4 Березня, 2024
Прямо в ефірі ТСН міністр МВС Денис Монастриський розповів нові деталі страшної cтрілянuнu в Дніпрі….

Прямо в ефірі ТСН міністр МВС Денис Монастриський розповів нові деталі страшної cтрілянuнu в Дніпрі….

Очільник МВС наголосив, що стрілянина у Дніпрі — не терористичний акт, проте остаточну причину назве ДБР.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський під час прямого зв’язку у сюжеті ТСН.19:30 27 січня розповів усі нові деталі страшної стрілянини у Дніпрі, де нацгвардієць розстріляв своїх товаришів по службі.

Міністр підтвердив, що внаслідок стрілянини загинуло 5 людей, ще одна жінка — старший солдат Нацгвардії – перебуває у тяжкому стані. Четверо військових і цивільна особа перебувають у шпиталі.

Чому неетичні відео потрапили до Мережі

Монастирський пояснив, чому відео розстрілу у Дніпрі, а потім допити стрільця дуже швидко потрапили до Мережі. За його словами, коли сталася ця подія, інформація була передана до всіх підрозділів правоохоронців. І вже з них хтось, очевидно, “злив” відео в Інтернет.

“Цим буде займатися ДБР”, — каже міністр.

Версії

За словами Монастирського, одразу після злочину на місце виїхала група, зокрема у складі заступника голови МВС Євгена Єніна, і тоді ще керівника Нацгвардії генерала Миколи Балана.

Міністр наголосив, що, за версією правоохоронців, це був не терористичний акт. Остаточні причини злочини і мотиви, які спонукали 20-річного бійця до такого страшного вчинку назве ДБР.

“З нашого боку призначена службова перевірка, Комісія, яку очолив Євген Єнін, має ретельно перевірити не тільки цей, але і інші випадки небойових втрат, які відбувалися у Нацгвардїі, Прикордонній службі. Комісія надасть пропозиції. що потрібно змінити, аби уникнути таких випадків і надалі”, – сказав Монастирський.

Він зазначив, що не коментуватиме версії, і закликав дочекатися результати розслідування.

Чи будуть ще відставки

Після того, як Микола Балан подав у відставку після стрілянини у Дніпрі, його заступник Юрій Лебідь буде виконувати обов’язки керівника Нацгвардії.

“Під його командуванням і за висновками комісії МВС будуть зроблені й інші кадрові висновки, щодо осіб, які були причетні до допущення цієї ситуації”, – пообіцяв Монастирський.

Зміна в оцінці психологічного стану бійців

За словами міністра, є багато інститутів, які перевіряють психологічний стан бійців і тоді, коли особа вступає на службу, і під час проходження служби, і під час допуску до зброї.

“Звичайно, мають бути підходи до іншого рівня фахівців і оплати їхньої праці, щоб вони могли ретельно відстежувати осіб, яким Україна довіряє у руки зброю”, – підсумував очільник МВС.

ДЕНИС МОНАСТИРСЬКИЙ ВІДПОВІВ НА ПИТАННЯ ЩОДО ВЕРСІЙ СЛІДСТВА ПРО РОЗСТРІЛ НАЦГВАРДІЙЦІВ У ДНІПРІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!