16 Липня, 2024
Проголосовано! Рівно годину назад кабінет міністрів таки підтримав ідею МОЗ про обов’язкове щenлeння люядей, які займають певні посади

Проголосовано! Рівно годину назад кабінет міністрів таки підтримав ідею МОЗ про обов’язкове щenлeння люядей, які займають певні посади

На засіданні уряду МОЗ запропонувало підтримати відповідне протокольне доручення.

Кабінет міністрів підтримав впровадження обов`язкової вaкцuнaцiї від к0р0навірyсy працівників закладів освіти, працівників міністерств, органів влади та місцевих державних адміністрацій.

Відповідну пропозицію Міністерства охорони здоров`я було підтримано на засіданні уряду 22 вересня.

“Пропонуємо започаткувати впровадження обов`язкових профілактичних щеплень проти гострої респіраторної хвороби C0VlD-19, зокрема для працівників закладів освіти, працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів, а також місцевих державних адміністрацій”, – сказав міністр охорони здоров`я Віктор Ляшко.

Очільник МОЗ додав, що такий підхід вже передбачено чинним законодавством. Більше того Європейський суд з прав людини у квітні цього року підтвердив положення національного законодавства, що обов’язкова вaкцuнaція є законною і може бути необхідною в демократичних суспільствах та не суперечить Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Нагадаємо, вaкцuнaція від к0р0навірусу в Україні розпочалася 24  лютого. Станом на 22 вересня в країні вже щеплено 6 435 427 людей, з них отримали одну дозу – 6 435 425 людей, повністю імунізовані та отримали дві дози – 5 246 164 людини (із них двоє осіб отримали одну дозу за кордоном). Загалом проведено 11 681 589 щеплень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!